By 

Absolutnie wyjątkowa sesja ciążowa!


W pierwszej ciąży nie miałam typowej sesji ciążowej. Wydawało mi się, że nie jest mi do niczego potrzebna. Teraz trochę żałuję, ponieważ z tamtego okresu nie mam zbyt wielu zdjęć, a to jednak jest wyjątkowa pamiątka. Dlatego, gdy Mika Szymkowiak Fotografia zaproponowała mi sesję ciążową z prawdziwego zdarzenia, nie zastanawiałam się ani chwili!

Ale ta sesja nie byłaby kompletna, gdyby na zdjęciach zabrakło mojej pierwszej małej Żabki! Dlatego tym bardziej darzę te zdjęcia wielkim uczuciem. Niestety zabrakło nam na zdjęciach Szanownego Małżonka, który był w tym czasie nieuchwytny – jak się planuje sesję w terenie to trzeba brać pod uwagę pogodę (a wiecie jaki był koniec polskiego lata…) – i nie udało nam się zgrać wszystkich. Ale nadrobimy sesją rodzinną, gdy Żabcia pojawi się na świecie :)

Współpraca z Mika Szymkowiak Fotografia przebiegała w cudownej atmosferze!

W jej zdjęciach urzeka mnie naturalność, dbałość o szczegóły, widoczna pasja. Od razu „kupiła” Żabka i nawet nie trzeba było go namawiać do współpracy! Ale ma nie tylko świetne podejście do dzieci – ujęła mnie pełnym profesjonalizmem, pozytywną energią i poczuciem humoru. Zazwyczaj przed obiektywem czuję się skrępowana, a przy niej czułam się jak ryba w wodzie! No dobra, jak wieloryba w wodzie :) Chociaż, jak ubrałam różową sukienkę od Mali&Maki i ten przepiękny pióropusz to pierś aż sama dumnie wypinała się do przodu!

Świetna zabawa, cudowne zdjęcia, piękna pamiątka, wspaniała znajomość – czego chcieć więcej? :) Mika Szymkowiak Fotografia polecam całym moim serduchem, zarówno do sesji ciążowych jak i wszelkich innych – śmigajcie na jej stronę >>TUTAJ<< oraz Facebooka >>TUTAJ<< i zobaczcie jak pięknie uwiecznia chwile!

A poniżej efekt naszej ABSOLUTNIE WYJĄTKOWEJ sesji ciążowej:

Mika – dziękujemy!

#KONKURS

A dla Was Kochane mamy konkurs, w którym będziecie mogły wygrać:

MINI SESJĘ u Mika Szymkowiak Fotografia*!

Konkurs jest przeznaczony dla fanów omatkowariatko.pl i Mika Szymkowiak Fotografia. Wystarczy pod tym postem na Facebooku lub tutaj na blogu, zostawić KREATYWNY komentarz i dodać hashtag: #KonkursMiniSesjaMika – spośród wszystkich „ohashtagowanych” komentarzy, wraz z Mika Szymkowiak Fotografia wybierzemy zwycięski, który ogłosimy 7 października.

Regulamin konkursu dostępny >>TUTAJ<<

*Sesja trwająca pół godziny, do zrealizowania na terenie Gdyni, w plenerze, do wykorzystania do końca listopada 2017.
Konieczne wcześniejsze umówienie terminu. Nagroda obejmuje 5 zdjęć w formie elektronicznej. 

Ponadto niespodzianka**…

Dla wszystkich moich Czytelników:

10% zniżki na hasło „omatkowariatko”

do wykorzystania na sesje ciążową, kobiecą lub rodzinną

obowiązuje do końca czerwca 2018

**Żeby umówić się na sesję ze zniżką skontaktujcie się bezpośrednio z Mika Szymkowiak Fotografia – mika.szymkowiak@gmail.com

Czekamy na Wasze komentarze, śmiało oznaczajcie koleżanki, które rozglądają się za absolutnie wyjątkową sesją zdjęciową! Zasługujemy na takie pamiątki! :)

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

d-mer
Matka z D-MER, czyli mroczne oblicze karmienia piersią.
April 19, 2018
Znaleźć sens w poczuciu bezsensu…
April 05, 2018
Nie spiesz się Matko…
March 23, 2018
Czasem wstyd się przyznać, że…
March 20, 2018
Przepis na udany, rodzinny weekend – Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka.
March 15, 2018
Nie lubię bawić się z dziećmi.
Nie lubię bawić się z dziećmi.
March 13, 2018
oillan baby
Jak dbam o skórę moich dzieci?
March 01, 2018
Podstawowe rozrywki Matki niemowlęcia (w pierwszych 3 miesiącach).
February 20, 2018
samotna matka
Samotna Matka Polka.
February 15, 2018