By 

Absolutnie wyjątkowa sesja ciążowa!


W pierwszej ciąży nie miałam typowej sesji ciążowej. Wydawało mi się, że nie jest mi do niczego potrzebna. Teraz trochę żałuję, ponieważ z tamtego okresu nie mam zbyt wielu zdjęć, a to jednak jest wyjątkowa pamiątka. Dlatego, gdy Mika Szymkowiak Fotografia zaproponowała mi sesję ciążową z prawdziwego zdarzenia, nie zastanawiałam się ani chwili!

Ale ta sesja nie byłaby kompletna, gdyby na zdjęciach zabrakło mojej pierwszej małej Żabki! Dlatego tym bardziej darzę te zdjęcia wielkim uczuciem. Niestety zabrakło nam na zdjęciach Szanownego Małżonka, który był w tym czasie nieuchwytny – jak się planuje sesję w terenie to trzeba brać pod uwagę pogodę (a wiecie jaki był koniec polskiego lata…) – i nie udało nam się zgrać wszystkich. Ale nadrobimy sesją rodzinną, gdy Żabcia pojawi się na świecie :)

Współpraca z Mika Szymkowiak Fotografia przebiegała w cudownej atmosferze!

W jej zdjęciach urzeka mnie naturalność, dbałość o szczegóły, widoczna pasja. Od razu „kupiła” Żabka i nawet nie trzeba było go namawiać do współpracy! Ale ma nie tylko świetne podejście do dzieci – ujęła mnie pełnym profesjonalizmem, pozytywną energią i poczuciem humoru. Zazwyczaj przed obiektywem czuję się skrępowana, a przy niej czułam się jak ryba w wodzie! No dobra, jak wieloryba w wodzie :) Chociaż, jak ubrałam różową sukienkę od Mali&Maki i ten przepiękny pióropusz to pierś aż sama dumnie wypinała się do przodu!

Świetna zabawa, cudowne zdjęcia, piękna pamiątka, wspaniała znajomość – czego chcieć więcej? :) Mika Szymkowiak Fotografia polecam całym moim serduchem, zarówno do sesji ciążowych jak i wszelkich innych – śmigajcie na jej stronę >>TUTAJ<< oraz Facebooka >>TUTAJ<< i zobaczcie jak pięknie uwiecznia chwile!

A poniżej efekt naszej ABSOLUTNIE WYJĄTKOWEJ sesji ciążowej:

Mika – dziękujemy!

#KONKURS

A dla Was Kochane mamy konkurs, w którym będziecie mogły wygrać:

MINI SESJĘ u Mika Szymkowiak Fotografia*!

Konkurs jest przeznaczony dla fanów omatkowariatko.pl i Mika Szymkowiak Fotografia. Wystarczy pod tym postem na Facebooku lub tutaj na blogu, zostawić KREATYWNY komentarz i dodać hashtag: #KonkursMiniSesjaMika – spośród wszystkich „ohashtagowanych” komentarzy, wraz z Mika Szymkowiak Fotografia wybierzemy zwycięski, który ogłosimy 7 października.

Regulamin konkursu dostępny >>TUTAJ<<

*Sesja trwająca pół godziny, do zrealizowania na terenie Gdyni, w plenerze, do wykorzystania do końca listopada 2017.
Konieczne wcześniejsze umówienie terminu. Nagroda obejmuje 5 zdjęć w formie elektronicznej. 

Ponadto niespodzianka**…

Dla wszystkich moich Czytelników:

10% zniżki na hasło „omatkowariatko”

do wykorzystania na sesje ciążową, kobiecą lub rodzinną

obowiązuje do końca czerwca 2018

**Żeby umówić się na sesję ze zniżką skontaktujcie się bezpośrednio z Mika Szymkowiak Fotografia – mika.szymkowiak@gmail.com

Czekamy na Wasze komentarze, śmiało oznaczajcie koleżanki, które rozglądają się za absolutnie wyjątkową sesją zdjęciową! Zasługujemy na takie pamiątki! :)

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
Jak przygotować dziecko na rodzeństwo
Jak przygotować dziecko na rodzeństwo?
October 16, 2017
tokofobia
Tokofobia, czyli strach przed porodem.
October 11, 2017
nikt mnie nie ma
Nikt mnie nie ma…
October 09, 2017
Czy drugie dziecko musi być trudniejsze?
October 05, 2017
jak dbać o skórę w ciąży
Jak dbać o skórę podczas ciąży?
September 28, 2017
depresja w ciąży
Pregnancy Blues, czy depresja w ciąży?
September 26, 2017
historyland
Miejsce w Krakowie, które trzeba pokazać dzieciom!
September 21, 2017
28 tydzień ciąży
25 – 28 tydzień ciąży.
September 19, 2017
 • Kinga Kurowska

  #KonkursMiniSesjaMika

  Kiedy Bąbel był malutki i u mamy siedział w brzuszku, byłam tak zapracowana, że o zdjęciu zapomniałam…
  Teraz Bąbel podrósł trochę i Bąblika bratem będzie, więc to czas jest doskonały żeby zrobić super zdjęcie! Aby wszyscy pamiętali jaka mama piękna w ciąży i z tatusiem – przystojniakiem doskonałą parę tworzy! :)

 • Dagmara Grodzka

  Wyniki 7 października! Cudownie! – Byłby idealny prezent na roczek mojego Bąbelka :). I piękne ujęcia do powieszenia na ścianie zaraz obok „brzuszków” i noworodków :).

  Piękna sesja, miłość i nostalgia.
  Indiańska magia natury uchwycona w kadrach:
  „Barwy, które kolorowy niesie wiatr…!
  (…) a natura ten krąg życia wprawia w ruch (…)”.

  #KonkursMiniSesjaMika