By 

Biana&Mama – Żabek poleca.


Tak jak obiecałam, opowiem Wam o moim najnowszym, modowym odkryciu. Czym charakteryzuje się marka Biana&Mama, która zauroczyła mnie swoimi produktami?

 

Biana & Mama to słodkie ubranka od mamy dla córki i wszystkich maluchów. Minimalizm w dziecięcej wersji, czyli proste kroje, urocze detale i duuużo kolorów! Ciuszki i dodatki szyte ręcznie w Trójmieście z polskich dzianin i mięciutkiego polaru minky.

Misiobluzy totalnie skradły serce moje i Żabka. Kaptur misiobluzy jest obszerny i ma wielgachne słodkie uszy. Rękawki mogłyby być trochę szersze na Żabkowe bary, ale poza tym misiobluzy są idealne. A materiał, z jakich zostały wykonany – marzenie! Taki milusi, że mam ochotę tulić się do Żabka godzinami. Szkoda, że on nie ma takiej ochoty…

Ramoneska jako druga wpadła mi w oko. W zestawieniu z szarymi dresikami Żabek wygląda bosko! Elegant pierwsza klasa. Dodać komin i czapkę – no i przystojniak skradnie wszystkie serca w okolicy. Zresztą oceńcie sami – udało się nakłonić Żabka to wcielenia się w rolę modela.

Biana&Mama wystawia swoje piękne rzeczy na portalach DaWanda, Pakamera, Mustachekids.showroom.pl. Zamówienia można również składać przez funpage Biana&Mama na facebook’u.

Natomiast specjalnie dla moich czytelników

Biana&Mama ma 10% zniżki,

przy złożeniu mailowego zamówienia (kontakt@bianaimama.pl),

na hasło: „o Matko WaRiatko!„.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

torba do szpitala
Torba do szpitala – co zabrać do porodu?
November 13, 2017
Jak mądrze wybrać fotelik samochodowy z grupy 0+?
November 09, 2017
Ciąża, czterolatek i sezon infekcyjny…
October 23, 2017
baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
Jak przygotować dziecko na rodzeństwo
Jak przygotować dziecko na rodzeństwo?
October 16, 2017
Czy drugie dziecko musi być trudniejsze?
October 05, 2017
bóle wzrostowe
Bóle wzrostowe u dzieci.
October 03, 2017
gorączka
Jak mierzyć dziecku temperaturę i jak radzić sobie z gorączką?
September 14, 2017
24 tydzień ciąży
21 – 24 tydzień ciąży.
August 22, 2017
 • „A materiał, z jakich zostały wykonany – marzenie! Taki milusi, że mam ochotę tulić się do Żabka godzinami. Szkoda, że on nie ma takiej ochoty…” – Hania, jest na to sposób – musisz zamówić taką misiobluzę dla siebie, może wtedy i Żabek zachęci się do wielogodzinnego przytulania ;) :)
  a tak zupełnie z innej parafii zadam głupie pytanie – do ramoneski Żabek ma założoną fajną czapeczkę :) ona pozostaje na jego główce bez żadnych dalszych perypetii? czy szybko za sprawą samego modela wędruje wszędzie, tylko nie na główkę :) wiem, że głupio pytam, ale mamy taki problem, że ledwo założymy dziecku czapeczkę, ona od razu znika z główki, nawet czapeczki wiązane nie zdają egzaminu, bo sznureczki zaraz idą w ruch… zastanawiam się, czy istnieje w ogóle jakiś sposób na zachęcenie dziecka do noszenia czapki?

  • A żebyś wiedziała, że pytałam o misobluzy dla mamuś :) oczywiście jest możliwość zamówienie, ale niestety nie na moją kieszeń ;)
   A jeśli chodzi o czapeczkę, to podczas opierania głowy o fotelik czy wózek, to żyje własnym życiem… Jak zresztą większość czapek ;) Chociaż Żabek nie ma nic przeciwko czapkom i te trzymają mu się dopóki nie pociera głową o jakieś zagłówki ;)

  • Zazdraszczam w takim razie :) królestwo za niezawodny sposób do zachęcenia młodego człowieka do nie zdejmowania czapki tuż po jej założeniu! w czasie takim, jak teraz, kiedy robi się już naprawdę zimno, nie jest to za fajne… :/
   A co do bluzy – tu oczywiście napisałam to w formie żartu, bo wiadomo – dziecko się rozwija, jest rządne ruchu, to i zbyt długie tulenie mu nie w główce, tylko zainteresowanie wszystkim, czym się da. Dla dziecka mama sama w sobie jest takim skarbem, gdyby nie rozpierająca energia, nawet najmilsze w dotyku materiały nie zachęciłyby go do tulenia bardziej, niż sam fakt istnienia mamy :) <3 (piszę na wszelki wypadek, żebyś może nie pomyślała, że próbowałam Ci dogryźć albo co…)
   Ale sama bym taką misiobluzę z wielką chęcią nosiła, gdybym ją posiadała… jeszcze niedawno zresztą widziałam u jednej z koleżanek dodane zdjęcie w bluzie z kapturkiem z uszkami, która łudząco przypominała uszate ubranka mojego syna, tak więc takich pań jest z pewnością jeszcze dużo więcej :) Tyle, że podobnie, jak napisałaś Ty, nie mogę sobie pozwolić na zareklamowaną tutaj markę :)

  • ależ nawet mi przez myśl nie przyszło, że mi dogryzasz :) Naprawdę chciałabym taką misiobluzę! :) Ale skoro nie ma, to Żabek musi znieść, że jak tylko ma swoją na sobie to mama się czai na przytulanie ;)

  • cieszę się w takim razie :) piszę na wszelki wypadek, bo zauważyłam już, że ludzie czasami wyciągają z moich wypowiedzi zupełnie coś innego, niż miała na myśli ich autorka, czyli ja ;) a Żabek na pewno z wielką przyjemnością to czajenie znosi, tylko wiesz – jak każdy rasowy facet musi poudawać, że go to nie kręci, że czułości to nie dla niego etc. :D

  • Większość dzieci ma etap ściągania czapki z głowy ;) u nas trwało to ok 2 miesięcy (10-11miesiac) teraz już jej przeszło i tylko czasem coś majstruje przy sznurkach ;) ale co ja się nagadalam: Ala nie, Ala zostaw czapkę…. kilkanaście razy na godzinę ;) nawet już reagowała i na moje nie zabierała ręce z głowy (by kilka sekund później wykorzystać nieuwagę matki i pozbyć sie balastu z głowy) ;)))))

 • Kurka, musisz kupić wiatrówkę na te wszystkie dziewczęta, które będą za nim latały!! ;)

  • ciotki mi pomogą w odganianiu ;) zwłaszcza ciocia Marta, która ma poważne zamiary wobec Żabka-zięcia ;D

  • Nie wiem co na to wujek Rafał, który pewnie też by chciał chłopca… :P

 • Agnieszka Filipik-Więcek

  Byłam na stronie facebookowej. Biana&Mama i nie mogę nigdzie znaleźć cennika tych ubranek. W jakiej cenie są misiobluzy?

  • Ceny są podane w sklepach Internetowych wymienionych w poście :) można też wysłać zapytanie przez FB do autorki misiobluz :)