By 

Biana&Mama – Żabek poleca.


Tak jak obiecałam, opowiem Wam o moim najnowszym, modowym odkryciu. Czym charakteryzuje się marka Biana&Mama, która zauroczyła mnie swoimi produktami?

 

Biana & Mama to słodkie ubranka od mamy dla córki i wszystkich maluchów. Minimalizm w dziecięcej wersji, czyli proste kroje, urocze detale i duuużo kolorów! Ciuszki i dodatki szyte ręcznie w Trójmieście z polskich dzianin i mięciutkiego polaru minky.

Misiobluzy totalnie skradły serce moje i Żabka. Kaptur misiobluzy jest obszerny i ma wielgachne słodkie uszy. Rękawki mogłyby być trochę szersze na Żabkowe bary, ale poza tym misiobluzy są idealne. A materiał, z jakich zostały wykonany – marzenie! Taki milusi, że mam ochotę tulić się do Żabka godzinami. Szkoda, że on nie ma takiej ochoty…

Ramoneska jako druga wpadła mi w oko. W zestawieniu z szarymi dresikami Żabek wygląda bosko! Elegant pierwsza klasa. Dodać komin i czapkę – no i przystojniak skradnie wszystkie serca w okolicy. Zresztą oceńcie sami – udało się nakłonić Żabka to wcielenia się w rolę modela.

Biana&Mama wystawia swoje piękne rzeczy na portalach DaWanda, Pakamera, Mustachekids.showroom.pl. Zamówienia można również składać przez funpage Biana&Mama na facebook’u.

Natomiast specjalnie dla moich czytelników

Biana&Mama ma 10% zniżki,

przy złożeniu mailowego zamówienia (kontakt@bianaimama.pl),

na hasło: „o Matko WaRiatko!„.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

gorączka
Jak mierzyć dziecku temperaturę i jak radzić sobie z gorączką?
September 14, 2017
24 tydzień ciąży
21 – 24 tydzień ciąży.
August 22, 2017
komentarze dzieci
Bezpośrednie komentarze dzieci.
August 10, 2017
różnica wieku
Idealna różnica wieku.
August 08, 2017
Co trzeba wiedzieć o karmieniu piersią?
August 03, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
płeć dziecka
Wolisz chłopca czy dziewczynkę?
June 29, 2017
instrukcja obsługi małego dziecka
Instrukcja obsługi małego dziecka
June 22, 2017
Sztuka zdrowego snu dziecka
Raz dwa trzy… Maluch śpi! Relacja z warsztatów.
June 16, 2017
 • „A materiał, z jakich zostały wykonany – marzenie! Taki milusi, że mam ochotę tulić się do Żabka godzinami. Szkoda, że on nie ma takiej ochoty…” – Hania, jest na to sposób – musisz zamówić taką misiobluzę dla siebie, może wtedy i Żabek zachęci się do wielogodzinnego przytulania ;) :)
  a tak zupełnie z innej parafii zadam głupie pytanie – do ramoneski Żabek ma założoną fajną czapeczkę :) ona pozostaje na jego główce bez żadnych dalszych perypetii? czy szybko za sprawą samego modela wędruje wszędzie, tylko nie na główkę :) wiem, że głupio pytam, ale mamy taki problem, że ledwo założymy dziecku czapeczkę, ona od razu znika z główki, nawet czapeczki wiązane nie zdają egzaminu, bo sznureczki zaraz idą w ruch… zastanawiam się, czy istnieje w ogóle jakiś sposób na zachęcenie dziecka do noszenia czapki?

  • A żebyś wiedziała, że pytałam o misobluzy dla mamuś :) oczywiście jest możliwość zamówienie, ale niestety nie na moją kieszeń ;)
   A jeśli chodzi o czapeczkę, to podczas opierania głowy o fotelik czy wózek, to żyje własnym życiem… Jak zresztą większość czapek ;) Chociaż Żabek nie ma nic przeciwko czapkom i te trzymają mu się dopóki nie pociera głową o jakieś zagłówki ;)

  • Zazdraszczam w takim razie :) królestwo za niezawodny sposób do zachęcenia młodego człowieka do nie zdejmowania czapki tuż po jej założeniu! w czasie takim, jak teraz, kiedy robi się już naprawdę zimno, nie jest to za fajne… :/
   A co do bluzy – tu oczywiście napisałam to w formie żartu, bo wiadomo – dziecko się rozwija, jest rządne ruchu, to i zbyt długie tulenie mu nie w główce, tylko zainteresowanie wszystkim, czym się da. Dla dziecka mama sama w sobie jest takim skarbem, gdyby nie rozpierająca energia, nawet najmilsze w dotyku materiały nie zachęciłyby go do tulenia bardziej, niż sam fakt istnienia mamy :) <3 (piszę na wszelki wypadek, żebyś może nie pomyślała, że próbowałam Ci dogryźć albo co…)
   Ale sama bym taką misiobluzę z wielką chęcią nosiła, gdybym ją posiadała… jeszcze niedawno zresztą widziałam u jednej z koleżanek dodane zdjęcie w bluzie z kapturkiem z uszkami, która łudząco przypominała uszate ubranka mojego syna, tak więc takich pań jest z pewnością jeszcze dużo więcej :) Tyle, że podobnie, jak napisałaś Ty, nie mogę sobie pozwolić na zareklamowaną tutaj markę :)

  • ależ nawet mi przez myśl nie przyszło, że mi dogryzasz :) Naprawdę chciałabym taką misiobluzę! :) Ale skoro nie ma, to Żabek musi znieść, że jak tylko ma swoją na sobie to mama się czai na przytulanie ;)

  • cieszę się w takim razie :) piszę na wszelki wypadek, bo zauważyłam już, że ludzie czasami wyciągają z moich wypowiedzi zupełnie coś innego, niż miała na myśli ich autorka, czyli ja ;) a Żabek na pewno z wielką przyjemnością to czajenie znosi, tylko wiesz – jak każdy rasowy facet musi poudawać, że go to nie kręci, że czułości to nie dla niego etc. :D

  • Większość dzieci ma etap ściągania czapki z głowy ;) u nas trwało to ok 2 miesięcy (10-11miesiac) teraz już jej przeszło i tylko czasem coś majstruje przy sznurkach ;) ale co ja się nagadalam: Ala nie, Ala zostaw czapkę…. kilkanaście razy na godzinę ;) nawet już reagowała i na moje nie zabierała ręce z głowy (by kilka sekund później wykorzystać nieuwagę matki i pozbyć sie balastu z głowy) ;)))))

 • Kurka, musisz kupić wiatrówkę na te wszystkie dziewczęta, które będą za nim latały!! ;)

  • ciotki mi pomogą w odganianiu ;) zwłaszcza ciocia Marta, która ma poważne zamiary wobec Żabka-zięcia ;D

  • Nie wiem co na to wujek Rafał, który pewnie też by chciał chłopca… :P

 • Agnieszka Filipik-Więcek

  Byłam na stronie facebookowej. Biana&Mama i nie mogę nigdzie znaleźć cennika tych ubranek. W jakiej cenie są misiobluzy?

  • Ceny są podane w sklepach Internetowych wymienionych w poście :) można też wysłać zapytanie przez FB do autorki misiobluz :)