By 

Brafitting mobilny BraMadalena.


Kobiety, a zwłaszcza matki, wiedzą jak ważne są cycki. O cycki trzeba dbać, badać i odpowiednio je ubierać. Właśnie, ODPOWIEDNIO! Niestety często nie przykładamy do tego wagi. Podpowiem Wam jak to prosto zmienić i dumnie wypinać pierś do przodu. A pomoże mi w tym BraMadalena.

Zawsze wydawało mi się, że należycie dbam o swoje cycki. Badam w miarę regularnie, nie pozwalam swobodnie zwisać i żyć własnym życiem. Ale okazało się, że znalazłam kobietę, która lepiej ode mnie wie, czego moim cyckom potrzeba… Magda, która jest profesjonalną brafitterką, wzięła moje piersi w swoje ręce. Wręcz dosłownie!

Oryginalny pomysł na wieczór panieński.

Tak właśnie poznałam Magdę, dobierała staniki na wieczorze panieńskim mojej przyjaciółki. Dzięki niej mogłyśmy dumnie wypinając pierś ruszyć na imprezę, gdzie nam nic co nie powinno nie skakało i nie wypadało. Uważam, że jest to dużo lepszy pomysł, niż pan wywijający wiadomo czym, w stroju pracownika którejś ze służb państwowych. Ponadto na pewno bardziej przydatny – bo nawet jeśli nic nie kupisz, to przynajmniej masz okazję dowiedzieć się dużo na temat właściwego doboru biustonosza i sprawdzić czy nosisz właściwy rozmiar. Wbrew pozorom, nie wszystkie mamy 75B, a większość z nas taki właśnie rozmiar nosi. Ponadto przyszła panna młoda na pewno ucieszy się z prezentu w postaci stanika na ślub.

Idealny pomysł na prezent. Dla siebie.

Wiecie, że źle dobrany biustonosz nie tylko źle wygląda, ale dodatkowo sprawia, że piersi niewłaściwie obciążają nam kręgosłup i pól pleców murowany. Ja już dwa razy zrobiłam sobie właśnie taki prezent, zapraszając Magdę z jej boskimi stanikami. Pomimo, że mam biust dość spory i w zwyczajnym sklepie, gdzie miseczki kończą się na literze D, a ja zdecydowanie bardziej zbliżam się do końca alfabetu, Magda przygotowała dla mnie naprawdę piękne egzemplarze. Nawet w staniku sportowym, który noszę na co dzień, nie dość że czuję się komfortowo to jeszcze piersi wyglądają rewelacyjnie. Nie są spłaszczone, ja w większości sportowych staników i spokojnie mogłabym na niego założyć wieczorową kieckę.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Ile to kosztuje?

To pewnie interesuje Was najbardziej. Wszystkie staniki, które oferuje Magda są bardzo dobre jakościowo, co wiąże się z ich ceną. Kosztują one od 100 do 250 zł, ale w ich cenie zawiera się usługa brafittingowa, która wynosi 30 zł w przypadku indywidualnej sesji, a 100 zł w przypadku grupowej.

Gdzie mogę się umówić?

Magda poza tym, że odwiedza w domu (na terenie Trójmiasta), to ostatnio otworzyła własne Atelier w Gdańsku (Osowa) na ulicy Koziorożca 29 B, gdzie w miłej atmosferze, przy kawie czy winku można zagłębiać tajemnice brafittingu – po wcześniejszym umówieniu wizyty. Jest możliwość zorganizowania tam również spotkania grupowego.

Bra Madalena atelier

www.bramadalena.pl

Facebook

Atelier bra Madalena
Gdańsk Osowa
ul. Koziorożca 29 B

730 988 677

YOU MIGHT ALSO LIKE

Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs
November 22, 2017
36 tydzień ciąży
33 – 36 tydzień ciąży.
November 17, 2017
wyprawka dla niemowlaka
Moja wyprawka dla niemowlaka.
November 15, 2017
torba do szpitala
Torba do szpitala – co zabrać do porodu?
November 13, 2017
Jak mądrze wybrać fotelik samochodowy z grupy 0+?
November 09, 2017
baby shower
Mój Baby Shower – relacja i zdjęcia!
October 31, 2017
Baby Shower – fakty i mity!
October 27, 2017
#TOP7: Największych wrogów ciężarnych.
October 25, 2017
Ciąża, czterolatek i sezon infekcyjny…
October 23, 2017