By 

Elegancka magia nadchodzących Świąt!


Grudzień to dla nas wyjątkowy miesiąc. Zaczynamy go urodzinami Babci, następnie urodziny świętuje Żabek, a po nim Szanowny Małżonek. W tym grudniu prawdopodobnie (jeśli się nie pospieszy!) dołączy do nas mała Żabcia. Więc co rusz powód do świętowania, a zwieńczeniem tych wszystkich uroczystości, są te najbardziej magiczne… Święta Bożego Narodzenia.

To czas, w którym nie tylko dekorujemy nasze domy i mieszkania, zawieszamy lampki na ganku, przystrajamy choinki, ale również dbamy o to, abyśmy my sami wyglądali wyjątkowo elegancko. Wiele radości sprawia mi wystrojenie mojego małego chłopca, który na co dzień do przedszkola biega w dresie. Na urodziny i święta staram się, aby nie tylko było mu wygodnie, ale również żeby się pięknie prezentował w tym wyjątkowym czasie. W tym roku z pomocą przyszła mi świąteczna kolekcja 5.10.15.

Podczas nadchodzących świąt w stylizacjach dziewczynek będą królować  piękne granaty oraz nasycone czerwienie uzupełnione o metaliczne nadruki oraz połyskujące cekiny. Modele dla chłopców to klasyka w nowoczesnym wydaniu – jasne koszule z kontrastowymi przeszyciami oraz elegancie swetry zamiast marynarek. Wyjątkowego charakteru kolekcji dodają użyte tkaniny – miękki sztruks, zwiewne i eleganckie tiule zamieniające małą dziewczynkę w uroczą księżniczkę oraz czerwone detale – elegancka muszka i stylowe szelki – atrybuty małego gentelmana. Cała kolekcja świąteczna składa się z modeli, które sprawdzą się nie tylko podczas wigilijnego wieczoru, ale również podczas innych wyjątkowych okazji i spotkań rodzinnych.5.10.15.

Ujęło mnie połączenie jasnej koszuli ze eleganckim granatowym swetrem. Czerwony to zdecydowanie kolor kojarzący się ze świętami i elegancją. Dodatkowo muszka i szelki – tak niewiele, żeby mój mały łobuz przemienił się właśnie w małego gentelmana! Zresztą zobaczcie sami, czyż nie wygląda cudnie? :) Właśnie tak będzie się prezentował przy wigilijnym stole:

A gdy atmosfera się trochę rozluźni…

Żabek pozuje w ubraniach 5.10.15. z kolekcji Christmas Collection:

Przyznam się Wam, że nie mogę się doczekać, aż będę miała okazję wystroić naszą małą Dziewczynkę, która już niedługo ma się pojawić na świecie. Już patrzę tęskno w stronę pięknych sukienek, 5.10.15. kusi mnie piękną ofertą dla młodych Dam:

Dodatkowo w sklepach 5.10.15., przy okazji ubraniowych szaleństw, możecie się również zaopatrzyć w prezenty świąteczne w postaci >>zabawek<<! A niektóre z tych zabawek są nagrodami w trwającym konkursie…

Konkurs!

Po zakupach w 5.10.15. czeka na Was świąteczny KONKURS!
Szczegóły po kliknięciu poniżej na ulotkę:

Wpis przygotowany we współpracy z marką 5.10.15.

YOU MIGHT ALSO LIKE

Plan dnia niemowlaka (do 4 miesiąca).
February 23, 2018
#TOP7: Poporodowe MUST HAVE
February 13, 2018
2 miesiąc życia dziecka
2 miesiąc życia dziecka. VOL.2
February 09, 2018
niemowlę płacze
Dlaczego niemowlę płacze? [PŻPS]
February 02, 2018
depresja poporodowa
Miłość od pierwszego wejrzenia.
January 24, 2018
Dlaczego laktator jest ważnym elementem mojej wyprawki?
January 22, 2018
drugie dziecko
Syndrom drugiego dziecka.
January 19, 2018
smyk
#TOP7: Ulubione zabawki Żabka (3-4 lata)
January 17, 2018
Pierwszy spacer – przyjemność i wyzwanie!
January 12, 2018