By 

KOKOPI Medi-SPA mistrzem rozpieszczania.


Kokopi Medi-SPA idealnie wstrzeliło się w moment, żeby mnie do siebie zaprosić. Tuż przed jutrzejszym weselem, na którym z racji świadkowania będę oglądana z bliska przez wiele osób. Ponadto ostatnie tygodnie z Żabkiem nie należały do najłatwiejszych, więc moje ciało prawie błagało o trochę relaksu.

Pani Iwona, która się mną fantastycznie zaopiekowała, jest prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie. Doświadczenie i wiedzę przywiozła z Anglii oraz Australii. Potrafi zadbać o to, by kobieta poczuła się wyjątkowa i zrelaksowana – a tego przecież nam, aktywnym mamom, od czasu do czasu naprawdę potrzeba. Salon nowoczesny, kameralny, naprawdę ślicznie wykończony ze sprzętem najwyższej jakości. Naprawdę – nie chciałam opuścić fotela. W tle słychać muzykę relaksującą, która w połączeniu z pyszną kawą już na samym wejściu sprawiła, że zapomniałam o całym Bożym świecie z macierzyństwem włącznie. Wreszcie stało się nie ważne co będzie na obiad i czy w ogóle obiad będzie.kokopi

 

kokopi

MANICURE

Pani Iwona zaczęła od poratowania moich paznokci, które niestety, ale są bardzo słabe i łamliwe. Przed położeniem lakieru zastosowała system naprawczy IBX, który jest totalną nowością i stawia paznokcie „na nogi”. Następnie Manicure GelColor by OPI – kolor wściekle różowy – Pink Flamenco! Będzie doskonale pasował do niebieskiej sukni na wesele. A masaż dłoni, który zawsze kończy manicure w salonie KOKOPI, jest doskonałym i niezwykle przyjemnym zwieńczeniem całej pracy.

kokopi

kokopi

kokopi

OXYBRAZJA Z HYDROPEPTIDE

OXYBRAZJA jest to bezinwazyjny zabieg, polegający na oczyszczaniu skóry strumieniem- tlenu hiperbarycznego (dzięki niemu skóra ma ładny koloryt, wygląda młodo, regeneruje się i wytrąca substancje szkodliwe z naszego organizmu, czyli poddaje organizm naturalnej detoksykacji) i soli fizjologicznej, (która uruchamia proces łagodzenia stanów zapalnych i głęboko nawilża)”.

kokopi

 

kokopi

Coś wspaniałego! Zwłaszcza latem, zimny powiew okalający twarz jest niezwykle przyjemny (no może poza nosem). Po zabiegu następnym krokiem było zastosowanie na mojej twarzy kosmetyków HYDROPEPTIDE , które KOKOPI wprowadzili jako pierwsi w Polsce.

„Są to bardzo zaawansowane kosmeteucyki tworzone w oparciu o chronioną patentem technologię VLR i na bazie rewolucyjnych bioaktywnych aminokwasów, dzięki którym skóra zachowuje niezwykle długo młodzieńczy i zdrowy wygląd”.

W połączeniu relaksującym (REWELACYJNYM) masażem twarzy, oraz maską BLUEBERRY, dały efekt głęboko nawilżonej, rozświetlonej, zrelaksowanej, odmłodzonej i promiennej skóry. Ponadto w między czasie Pani Iwona dokonała masażu dekoltu oraz rąk, podczas którego już totalnie odpłynęłam…

kokopi

kokopi

skóra jak u niemowlaka!

REFLEKSOLOGIA STÓP

Najlepsze zostało na koniec! Uwielbiam masaże stóp, a refleksologia to jest coś co trzeba przeżyć. Po prostu trzeba i już, wrażenia nie do opisania – w momencie, gdy pani Iwona masowała moje umordowane stopy byłam chyba najbardziej rozluźnioną matką na świecie.

foto: refleksologia.com.pl

 

KOKOPI oznacza KOnwersja – KObieta – PIękno.

 

Wszystko się zgadza. Pani Iwono, dziękuję, POLECAM, wrócę!

kokopi

Odświeżona Hania z p. Iwoną

 

>> www.kokopi.pl <<

 

>> KOKOPI NA FB <<

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

pierwsze tygodnie macierzyństwa
Pierwsze tygodnie macierzyństwa.
January 10, 2018
Podsumowanie Roku 2017.
December 31, 2017
ciąża
Błogosławiony stan ciążowy.
December 07, 2017
40 tydzień ciąży
37 – 40 tydzień ciąży.
December 04, 2017
36 tydzień ciąży
33 – 36 tydzień ciąży.
November 17, 2017
torba do szpitala
Torba do szpitala – co zabrać do porodu?
November 13, 2017
Baby Shower – fakty i mity!
October 27, 2017
#TOP7: Największych wrogów ciężarnych.
October 25, 2017
Ciąża, czterolatek i sezon infekcyjny…
October 23, 2017