By 

KOKOPI Medi-SPA mistrzem rozpieszczania.


Kokopi Medi-SPA idealnie wstrzeliło się w moment, żeby mnie do siebie zaprosić. Tuż przed jutrzejszym weselem, na którym z racji świadkowania będę oglądana z bliska przez wiele osób. Ponadto ostatnie tygodnie z Żabkiem nie należały do najłatwiejszych, więc moje ciało prawie błagało o trochę relaksu.

Pani Iwona, która się mną fantastycznie zaopiekowała, jest prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie. Doświadczenie i wiedzę przywiozła z Anglii oraz Australii. Potrafi zadbać o to, by kobieta poczuła się wyjątkowa i zrelaksowana – a tego przecież nam, aktywnym mamom, od czasu do czasu naprawdę potrzeba. Salon nowoczesny, kameralny, naprawdę ślicznie wykończony ze sprzętem najwyższej jakości. Naprawdę – nie chciałam opuścić fotela. W tle słychać muzykę relaksującą, która w połączeniu z pyszną kawą już na samym wejściu sprawiła, że zapomniałam o całym Bożym świecie z macierzyństwem włącznie. Wreszcie stało się nie ważne co będzie na obiad i czy w ogóle obiad będzie.kokopi

 

kokopi

MANICURE

Pani Iwona zaczęła od poratowania moich paznokci, które niestety, ale są bardzo słabe i łamliwe. Przed położeniem lakieru zastosowała system naprawczy IBX, który jest totalną nowością i stawia paznokcie „na nogi”. Następnie Manicure GelColor by OPI – kolor wściekle różowy – Pink Flamenco! Będzie doskonale pasował do niebieskiej sukni na wesele. A masaż dłoni, który zawsze kończy manicure w salonie KOKOPI, jest doskonałym i niezwykle przyjemnym zwieńczeniem całej pracy.

kokopi

kokopi

kokopi

OXYBRAZJA Z HYDROPEPTIDE

OXYBRAZJA jest to bezinwazyjny zabieg, polegający na oczyszczaniu skóry strumieniem- tlenu hiperbarycznego (dzięki niemu skóra ma ładny koloryt, wygląda młodo, regeneruje się i wytrąca substancje szkodliwe z naszego organizmu, czyli poddaje organizm naturalnej detoksykacji) i soli fizjologicznej, (która uruchamia proces łagodzenia stanów zapalnych i głęboko nawilża)”.

kokopi

 

kokopi

Coś wspaniałego! Zwłaszcza latem, zimny powiew okalający twarz jest niezwykle przyjemny (no może poza nosem). Po zabiegu następnym krokiem było zastosowanie na mojej twarzy kosmetyków HYDROPEPTIDE , które KOKOPI wprowadzili jako pierwsi w Polsce.

„Są to bardzo zaawansowane kosmeteucyki tworzone w oparciu o chronioną patentem technologię VLR i na bazie rewolucyjnych bioaktywnych aminokwasów, dzięki którym skóra zachowuje niezwykle długo młodzieńczy i zdrowy wygląd”.

W połączeniu relaksującym (REWELACYJNYM) masażem twarzy, oraz maską BLUEBERRY, dały efekt głęboko nawilżonej, rozświetlonej, zrelaksowanej, odmłodzonej i promiennej skóry. Ponadto w między czasie Pani Iwona dokonała masażu dekoltu oraz rąk, podczas którego już totalnie odpłynęłam…

kokopi

kokopi

skóra jak u niemowlaka!

REFLEKSOLOGIA STÓP

Najlepsze zostało na koniec! Uwielbiam masaże stóp, a refleksologia to jest coś co trzeba przeżyć. Po prostu trzeba i już, wrażenia nie do opisania – w momencie, gdy pani Iwona masowała moje umordowane stopy byłam chyba najbardziej rozluźnioną matką na świecie.

foto: refleksologia.com.pl

 

KOKOPI oznacza KOnwersja – KObieta – PIękno.

 

Wszystko się zgadza. Pani Iwono, dziękuję, POLECAM, wrócę!

kokopi

Odświeżona Hania z p. Iwoną

 

>> www.kokopi.pl <<

 

>> KOKOPI NA FB <<

 

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

d-mer
Matka z D-MER, czyli mroczne oblicze karmienia piersią.
April 19, 2018
Znaleźć sens w poczuciu bezsensu…
April 05, 2018
Czym są te straszne pneumokoki?
March 26, 2018
Nie spiesz się Matko…
March 23, 2018
Czasem wstyd się przyznać, że…
March 20, 2018
Nie lubię bawić się z dziećmi.
Nie lubię bawić się z dziećmi.
March 13, 2018
Podstawowe rozrywki Matki niemowlęcia (w pierwszych 3 miesiącach).
February 20, 2018
samotna matka
Samotna Matka Polka.
February 15, 2018
Czego matce nie wypada robić w sieci?
February 06, 2018