By 

Moja MAPA SZCZĘŚCIA! #konkurs z CYMES


Na pewno Wy również macie takie miejsca, które sprawiają, że czujecie szczęście! Dzięki Victorii Cymes, producentowi świeżych soków „Cymes„, możecie swoje miejsca umieścić na specjalnej mapie szczęścia >>TUTAJ<< i wygrać atrakcyjne nagrody!

Ja mam wiele miejsc, które sprawiają, że jestem szczęśliwa. Najważniejsze z nich to moja kanapa. Nie dlatego, że jestem takim leniem! Chociaż wszyscy wiemy, że trochę jestem… Ale dlatego, że moja kanapa, prawie co wieczór, mieści całą moją rodzinę. Ja, Szanowny Małżonek, Żabek, dwa charty, kot – i czas tylko dla nas, dużo miłości i przytulania! To moja pełnia szczęścia. Poniżej towarzyszą nam świeże soki Cymes, kot jest obrażony w „swoim” pokoju, a Szanowny robi zdjęcie.

Poza tym uwielbiam babskie spotkania i zakupy.

Nikt nie zrozumie baby tak jak druga baba. A nic tak nie poprawia humoru jak plotki i wydawanie pieniędzy – w moim przypadku zwłaszcza na nową garderobę. Dlatego wybrane przeze mnie miejsca na mapie szczęścia CYMES łączą te dwie spawy.

W Atelier BraMadalena zawsze mogę liczyć nie tylko na pięknie dobrane biustonosz, dla – jakby nie patrzeć – wymagającej klientki. Poza tym, że po takiej wizycie czuję się jeszcze bardziej kobieco, to atmosfera która panuje u mojej kochanej Brafitterki jest nie do opisania! Zawsze mogę się wygadać, poradzić i pośmiać. Dlatego postanowiłam zgłosić to miejsce do konkursu.

Kolejnym, wyjątkowym dla mnie miejscem, które sprawia, że po opuszczeniu jego progu czuję się szczęśliwa to sklep Na Wieszaczku. Modne perełki w atrakcyjnych cenach – to zdecydowanie wpływa pozytywnie na mój nastrój. Na zdjęciu poniżej jestem w mojej ukochanej kurtce marki Solar, za którą w Na Wieszaczku zapłaciłam grosze! Nówka sztuka, nie śmigana. :) Dlatego uwielbiam to miejsce!

Konkurs trwa do 07.06.2017 r.

Aby wziąć w nim udział należy dodać swoje miejsce szczęścia na stronie:

konkurs.swiezesoki.pl

Regulamin dostępny >>TUTAJ<<

cymes mapa szczęścia

Wpis powstał we współpracy z marką Victoria Cymes

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

historyland
Miejsce w Krakowie, które trzeba pokazać dzieciom!
September 21, 2017
gorączka
Jak mierzyć dziecku temperaturę i jak radzić sobie z gorączką?
September 14, 2017
Gdy wali się cały świat.
September 08, 2017
elektroniczna niania
A kto pilnuje Twojego dziecka nocą?
September 04, 2017
Wicie gniazda w drugiej ciąży.
August 29, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Przemyślenia Matki #12 – Ból głowy.
August 14, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
centrum riviera
#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.
July 24, 2017