By 

poNIEdziałek.


Wiecie co, miałam napisać coś poważnego i trochę kontrowersyjnego. Ale zostawię to na później. A wiecie dlaczego? Dlatego, że jestem wykończona! A jest dopiero poniedziałek

I tutaj pokłony wobec wszystkich matek-pracujących-na-etacie. Przez ostatni tydzień, miałam szkolenie – nawet nie pracę (!) – które trwało od 8 do 16 (tak plus minus), więc mogłam się poczuć jak etatowa matka. Jak budzik dzwonił o godzinie 6, to miałam ochotę płakać rzewnie w poduszkę. Żabek spał jak zabity, a ja musiałam się wykąpać, ubrać, umalować, przygotować śniadanie, lunch i obiad sobie i jemu. Następnie pójść na autobus (a ja z komunikacją miejską nie jestem zbytnio zaprzyjaźniona) i odbębnić swoje na szkoleniu (podatki i takie tam fascynujące tematy!).

No co Wam tu dużo mówić, wszystkie matki wiedzą – wykańczamy się w robocie, a potem nasze Potomstwo kompletnie nie interesuje, że miałyśmy ciężki dzień. I zazwyczaj wcale nie planują nam go ułatwiać. Do tego wszystkiego, przypadkowo – bądź specjalnie, Żabkowi odnowiły się wyrzynające piątki. A najnowsza umiejętność włażenia na kanapę regularnie kończy się płaczem (Żabek, siadaj! – ryk).

Tak więc, w tej sytuacji nawet weekend nie dał rady postawić mnie na nogi. Oczy się zamykają, wszystko mnie boli, PMS sprawia, że rozdrażnienie osiąga szczyty. Wino, kawa, obkładanie chartami – nic nie pomaga. Myślę, że w ten tydzień będziemy wraz z Żabkiem dochodzić do siebie i już niedługo napiszę coś istotnego lub chociaż fajnego. A dzisiaj mi wybaczcie. Muszę się zdrzemnąć.

Load More
Something is wrong. Response takes too long or there is JS error. Press Ctrl+Shift+J or Cmd+Shift+J on a Mac.

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

28 tydzień ciąży
25 – 28 tydzień ciąży.
September 19, 2017
Wicie gniazda w drugiej ciąży.
August 29, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
24 tydzień ciąży
21 – 24 tydzień ciąży.
August 22, 2017
Życie towarzyskie vs dziecko.
August 17, 2017
Przemyślenia Matki #12 – Ból głowy.
August 14, 2017
Co trzeba wiedzieć o karmieniu piersią?
August 03, 2017
brzuch po porodzie
Dlaczego po porodzie nie będę miała brzucha jak Anna L.
July 20, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
  • Małgorzata Kasiorkiewicz

    Wysyłam wyżła i moją ulubioną melisę z pigwą, w sumie z pomarańczą tez uwielbiam, więc też wyślę! Wypoczywaj błogo.
    Na pocieszenie powiem Ci, że po trzech tygodniach wchodzi się w rytm i znika zmęczenie, a pojawia się satysfakcja!

  • Mama Melki

    Trzymaj się dzielnie. Pamiętaj w kupie raźniej:) Czekam na Ciebie:)