By 

Przerwa Świąteczna


Kochani, w związku z tym, że Grudzień jest bardzo wymagającym miesiącem, postanowiłam zrobić małą świąteczno-blogową przerwę. W Nowym Roku znowu będziecie mogli spodziewać się wpisu w każdy poniedziałek, środę i piątek. Obiecuję, że nigdzie nie uciekam!

Skąd takie postanowienie?

 • Samo się na Święta nie ogarnie.
 • Samo się na Święta nie ugotuje.
 • Samo się na Święta nie posprząta.
 • Samo się nie…

Zarówno u mnie jak i u Was przecież. Grudzień nie jest miesiącem sprzyjającym ani czytaniu, ani pisaniu.

Dodatkowo pewnie większość dzieci ma jakieś infekcje… Żabek już od dłuższego czasu jedną nogą w infekcji. Więc ani chory, ani zdrowy. Marudzi, bo jest mu niekomfortowo, ale nie na tyle, żeby cicho leżeć w miejscu. Do przedszkola jednego dnia idzie, bo zachowuje się jak zdrowa ryba. A następnego dnia jesteśmy udupieni w domu, bo stan podgorączkowy. U wielu z Was pewnie podobnie.

A jak sobie pomyślę o choince… Bo wiecie, mając w domu ZOO trzeba wziąć pod uwagę fakt, że zarówno drzewkiem jak i ozdobami zainteresuje się nie tylko zbuntowany dwulatek. Jest również wiecznie-wkurzony kot, suka ze zbliżającą się cieczką (no pewnie, że teraz!) i druga suka, z zamiłowaniem gryząca większość rzeczy, które jej wpadną w paszczę. Wygląda na to, że przez najbliższe dni będę się zastanawiać w którym kącie postawić choinkę. I czym ją zastawić.

Ponadto pewnie sporo z Was zostawiło sobie zakupy świąteczne na ostatnią chwilę. Przez co zamiast się relaksować przed kompem, biegacie po sklepach stacjonarnych lub surfujecie po Internetowych. Ja akurat prezenty jak zwykle kupiłam w listopadzie. I dobrze, bo Wy kupujecie prezenty w moim sklepie, więc mogę spokojnie zająć się pakowaniem paczek. Broń Boże – nie narzekam. Lubię pakować Wasze paczki. Ale jak wiadomo w grudniu jest ich więcej, a ja chcę żeby zdążyły przed świętami.

A jeśli mowa o sklepie – to przygotowuję nową odsłonę. Chcę trochę uprościć sposób zamawiania i być może rozszerzyć asortyment. Uznałam, że teraz kiedy Wy również jesteście zabiegani, to będzie najlepszy czas, żeby sobie pogrzebać w szablonach i powymyślać nowe wzory. Gdzieś między wycieraniem skutków cieczki, pakowaniem paczek, ozdabianiem domu, ubieraniem choinki, gotowaniem, zmienianiem pieluch, układaniem klocków i piciem kawy (no dobra, wina). Dlatego czasami blog może być niedostępny.

Mimo to sklep w tym czasie będzie działał bez zmian, a ja wciąż będę aktywna zarówno na facebook’u jak i na instagramie. Pewnie też coś na blog wrzucę, ale w „starym wymiarze” widzimy się w Nowym 2016 Roku!

Możecie z czystym sumieniem siedzieć w sklepie bez obaw, że coś Was ominie!

banner MA

YOU MIGHT ALSO LIKE

Podsumowanie Roku 2017.
December 31, 2017
rebel
Pewny sposób na miło spędzony czas z dziećmi.
November 29, 2017
Elegancka magia nadchodzących Świąt!
November 27, 2017
wielkanoc
Wielkanoc w pigułce.
April 13, 2017
Wesołych Świąt!
December 24, 2016
święta
Jak przetrwać Święta i nie zwariować.
December 20, 2016
najgorsze prezenty
Najgorsze prezenty dla dziecka! W opinii rodzica…
December 16, 2016
prezenty
#TOP7: Prezenty, które są pewniakami.
December 07, 2016
Czy święty Mikołaj istnieje naprawdę? #KONKURS
December 01, 2016
 • No tak.. przed Świętami tyle do roboty, a tu mnie dopadł taki ból dłoni, że ledwo mogę nią ruszać.. w dodatku to prawa dłoń.. ahh.. JAK ŻYĆ?! :D

 • Ja dzisiaj walczę z górą prasowania, a jutro świętujemy 5 urodzinki syna :-) tak czeka mnie jeszcze stanie przy garach.

 • należy Ci się :)

 • No to zdrowych pogodnych i dosiego.

 • Miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i hucznego sylwestra :-D

 • Suke trzeba wysterylizowac :) i bedzie po problemie

  • Suka planuje młode, więc jeszcze trzeba sobie z problemem poradzić… Ale jeszcze nie jest najgorzej – druga suka ma cieczkę przed sobą ;)

  • Chyba Ty matko planujesz mlode a nie suka ;) psy raczej takich rzeczy nie planuja ;) a to ona rasowa tak?

  • yep. charcice mamy :)