By 

Czy święty Mikołaj istnieje naprawdę? #KONKURS


Zbliżają się Mikołajki, a zaraz po nich, ani się nie obejrzymy, a zaczną się Święta Bożego Narodzenia. A z czym dzieciom kojarzy się ten okres najbardziej? Większości oczywiście ze świętym Mikołajem. Jest to również czas, w którym rodzice zastanawiają się, czy to aby na pewno dobrze, że dziecko wierzy, że prezenty przynosi Mikołaj…

Są rodzice, którzy od najmłodszych lat tłumaczą dzieciom, że święty Mikołaj nie istnieje. Uważają, że to nie fair karmić dzieci takimi kłamstwami, martwią się, że gdy odkryją prawdę to rozczarowaniom nie będzie końca…

elfi-3

Wiecie jakie jest moje zdanie?

Jak byłam małą dziewczynką to wierzyłam, że te prezenty, które zostały zostawione pod drzwiami wejściowymi, zostawił ON. W czerwonym kubraczku i z długą białą brodą. Nie miał wyjścia, bo nie mieliśmy kominka, przez który mógłby się przeciskać. Nawet nie pamiętam kiedy odkryłam, że nie bez powodu, w tym momencie mój starszy brat wychodził na spacer z psem… Nie było to dla mnie takie traumatyczne przeżycie. Za to wspomnienia z pisania tych wszystkich listów, ta cudowna atmosfera w oczekiwaniu na wymarzone prezenty, te ciastka i mleko na parapecie – to była prawdziwa magia. Magia, którą chcę również przekazać mojemu dziecku. Właśnie mi się przypomniało, jak na jedne święta dostałam rózgę. Taką autentyczną. Miało być śmiesznie. Ale mi do śmiechu nie było… Przecież byłam grzeczna!

Jak Mikołaj może Wam pomóc?

elfi-2

To normalne, że dzieci (czasami za pośrednictwem rodziców) piszą listy do Mikołaja. Ile razy mówimy „bądź grzeczny, bo Mikołaj wszystko widzi, a prezenty dostają tylko grzeczne dzieci!”. A co gdyby sam Święty Mikołaj napisał list do dziecka? Albo wysłał mu wideo? W końcu mamy XXI wiek, Mikołaj chyba potrafi obsłużyć kamerę. A jeśli nie, bo w sumie jest „starej daty”, to na pewno może zlecić to Elfom!  Myślę, że dla każdego dziecka byłaby to fantastyczna niespodzianka! Zwłaszcza, że rodzice mogą się przyłączyć do Mikołaja i dodać coś od siebie w liście…

Zobaczcie jak wygląda list od Mikołaja:

elfi-1

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Zobaczcie również zwiastun:

Jeśli również chcecie zrobić podobną niespodzianką Swoim Pociechom to już Wam mówię jak to zrobić:

 1. Wchodzicie na stronę http://www.listymikolaja.pl/
 2. Wybieracie list lub wideo
 3. Do dzieła!

Żabek od Mikołaja dowiedział się, że zamiast bić mamę powinien ją mocno ściskać, tak mocno aż zabraknie jej tchu! Poza tym, że warzywa są naprawdę fajne i nie trzeba bać się sowy, bo to bardzo mądre ptaszki. Że Mikołaj widzi jak pomaga mamie nakrywać do stołu i jest z niego bardzo dumny! Jestem przekonana, że Żabek był zachwycony oglądając wideo i czytając list, zresztą zobaczcie sami:

Elfi Elfi

#KONKURS!

Kochani, Święty Mikołaj ma dla Was konkurs!
Do wygrania jest 5 spersonalizowanych filmów wideo dla Waszych dzieci prosto od Świętego Mikołaja!
(>>szczegóły odnośnie wideo tutaj<<)

Jestem bardzo ciekawa co byście chcieli, aby Mikołaj przekazał Waszym dzieciom w takim liście lub wideo?
Napiszcie w komentarzu! Najciekawsze odpowiedzi wygrywają! :)
Konkurs trwa do 4 grudnia 2016 (godz. 18:00).
Regulamin dostępny >>tutaj<<.

elfi-4

Wpis powstał we współpracy z marką Elfi.

Więcej o Elfi: http://www.listymikolaja.pl/

Elfi na Facebooku: https://www.facebook.com/elfipocztamikolaja/

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

historyland
Miejsce w Krakowie, które trzeba pokazać dzieciom!
September 21, 2017
gorączka
Jak mierzyć dziecku temperaturę i jak radzić sobie z gorączką?
September 14, 2017
elektroniczna niania
A kto pilnuje Twojego dziecka nocą?
September 04, 2017
Wicie gniazda w drugiej ciąży.
August 29, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
24 tydzień ciąży
21 – 24 tydzień ciąży.
August 22, 2017
komentarze dzieci
Bezpośrednie komentarze dzieci.
August 10, 2017
różnica wieku
Idealna różnica wieku.
August 08, 2017
Co trzeba wiedzieć o karmieniu piersią?
August 03, 2017
 • Czy święty Mikołaj istnieje naprawdę? #KONKURS – https://t.co/y0aFaBQId0 https://t.co/8lWRMrJy7Z

 • Myśle i myśle co by tu wpisać…. może, ze jest wiele bardziej fascynujących zwierząt od kur? Może, ze w myciu zębów wcale nie chodzi o to, żeby zjeść jak najwiecej pasty? :-) ze frytki z marchewki smakują prawie jak wafelki? :-) Hm nie wiem sama… a można zrobic tak żeby Mikołaj po prostu uśmiechnął sie i pomachał?

  • Agnieszka Kulczycka

   super pomysł z pastą:D:D:D:D że ja na to nie wpadłam :D:D:D:D:D

 • Mikołaj powinien powiedzieć, że cały czas obserwuje czy dzieci są grzeczne, że chłopcy nie powinni przedrzezniac młodszej siostry i wyjadac jej czekoladek, a ona nie powinna ich bić, tylko jak najwięcej przytulać. Powinien też powiedzieć, że to fajny widok jak cała trójka pomaga mamie w kuchni wyjmujac naczynia ze zmywarki. No i że mamy trzeba słuchać i żeby byli dla siebie mili, bo potrafią ładnie się razem bawić.

 • Agnieszka Kulczycka

  Mój Eryk dowiedziałby się, że nie trzeba bać się chodzić po śniegu :)) ja (jego mama) kocham śnieg :) ale Eryczek zawsze jak ma wejść z chodnika na biały puch bierze za rękę i mówi” chodź ze mną”. Za każdym pierwszym razem, bo potem już nie.
  Może jak Mikołaj mu powie to przestanie się „bać”:)))

 • Natalia Przekwas

  A ja bym chciała żeby Mikołaj powiedział moim dzieciom żeby zawsze były tak otwarte i uśmiechnięte, by nigdy nie traciły tej dziecięcej radości i beztroski, że zawsze warto mieć marzenia i żeby zawsze trzymali się razem.

  • Niestety nie wszyscy mogli wygrać :( ale za udział w konkursie mogę przesłać kod, który uprawnia do zniżki -10% na zakup dowolnego listu od świętego Mikołaja, ale jest ważny tylko do końca dzisiejszego dnia! Jeśli chcesz go otrzymać, wyślij wiadomość na FB lub na omatkowariatko@gmail.com

 • Iwona S-b

  To może rzeczywiście zadziałać ,no bo w końcu jak św.Mikołaj coś powie to nie to samo co mama czy tata na codzień ;-) Ja bym bardzo chciała,aby moje dzieci dowiedziały się od Świętego,że jest z nich bardzo dumny,gdy widzi,jak pracowicie niemal codziennie ćwiczą grę na klawiszach,i że bardzo go cieszy, gdy potrafią się razem bawić, i że trochę mu smutno patrzeć gdy mama musi ich kilka razy prosić o tą samą rzecz :-) i że trzyma kciuki,aby napadało dużo śniegu, bo wie jak bardzo lubią w nim brykać :-) rozgadałam się, ale naprawdę liczę na Świętego Mikołaja :-D

 • Rad

  Mikołaj powinien pochwalić T. za to jak dba o swoją siostrę i nie pozwala mamie jej schrupać. Oraz za to że T. jest wspaniałym lekarzem, chociaż nie każda interwencja musi kończyć się amputacją taty kończyn za pomocą plastikowej siekiery. A także że brokuły nie są jedynymi jadalnymi warzywami na świecie. Na koniec Mikołaj powinien przybić pionę i powiedzieć że na pewno wróci w przyszłym roku.