By 

#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #4 (21 miesięcy)


Wreszcie Żabek trochę odpuścił drzwiom i lodówce i wrócił do zabawek przeznaczonych do zabawy. Chociaż nie zmienia to faktu, że jak tylko ma okazję to bawi się w kucharza

 

1. Książeczki

A raczej książki. Przez pewien czas największą frajdę sprawiało mu zdejmowanie moich książek z regałów i przenoszenie w inne miejsce. Nie podobała mi się ta zabawa… Na szczęście powoli przestaje go to bawić i skupia się na swoich książeczkach. Tym samym milion razy dziennie muszę oglądać i naśladować:

 • zwierzątka na farmie
 • zwierzątka w zoo
 • zwierzątka w lesie
 • zwierzątka w domu
 • zwierzątka i ich dzieci

SAMSUNG CSC

2. Foremki MULA

Foremki są bardzo poręczne i mieszczą się do torebki, a ułożenie z nich wieży zajmuje trochę czasu – co zdecydowanie jest na plus, dlatego zajmuję go nimi w różnych miejscach publicznych…

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

3. Przebijanka MULA

Ikea wypuściła naprawdę fajną linię zabawek dla dzieci. Przebijanka jest fantastyczna – dopóki młotek wali w przebijankę, a nie w matkę czy psy.

przybijanka

4. Konik na biegunach

Od kiedy potrafi sam na niego wejść konik dostał drugie życie. Codziennie jeździ nim po całym salonie. Dobrze, że nie położyłam jeszcze nowej podłogi…

5. Duże klocki typu WADER i DUPLO

Wieże stają się coraz bardziej rozbudowane i coraz wyższe. A Szanowny Małżonek nie może się już doczekać aż Żabek dojrzeje do LEGO.

6. Pluszowa Żabka

Żabek nie jest miłośnikiem pluszaków, ale Żabkę ze SMYKowej Fabryki Miśków kocha bardzo i tuli mocno. A Żaba jest duża i poręczna, milusia i przesłodka. Matka też ją kocha.

11703199_871410239602417_1629624302732403435_n

7. Tablica do rysowania

Najlepiej wydane 15 zł w PEPCO! Już nie muszę za każdym razem wyciągać kredek i usilnie pilnować, by malowane było tylko po kartce. Dzięki magnetycznej tablicy do rysowania możemy rysować zawsze i wszędzie, a czyszczenie obrazków sprawia Żabkowi nieocenioną radość!

tablica

Przypomnijmy sobie:

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #1 (10 Miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #2 (13 Miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #3 (18 miesięcy)

A jeszcze nawiązując do miłości do gotowania i przyprawiania…

madrearte

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

gorączka
Jak mierzyć dziecku temperaturę i jak radzić sobie z gorączką?
September 14, 2017
#TOP7: Czego nie mówić Ciężarnej?
September 12, 2017
elektroniczna niania
A kto pilnuje Twojego dziecka nocą?
September 04, 2017
Wicie gniazda w drugiej ciąży.
August 29, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
24 tydzień ciąży
21 – 24 tydzień ciąży.
August 22, 2017
komentarze dzieci
Bezpośrednie komentarze dzieci.
August 10, 2017
różnica wieku
Idealna różnica wieku.
August 08, 2017
Co trzeba wiedzieć o karmieniu piersią?
August 03, 2017
 • Ile trwało u Żabka zainteresowanie lodówką ? :D Pytam, bo mój Kajtek ciągle ją otwiera i ogląda wnętrze :D

  • Ooooj długo, ze 4 bite miechy. I wciąż czasami sobie o niej przypomina, ale teraz zaczyna już wyciągać zawartość… :) Polecam jakieś zabezpieczenie, u nas się sprawdziło :)

  • U nas trwa to od kiedy mały skończył 2 lata, czyli już jakieś 7 miesięcy :D na jakieś przerwanie tego się nie zapowiada, mały też wyciąga z lodówki na co ma ochotę, najczęściej oczywiście czekoladę i inne takie ;D bez zabezpieczeń, jak widać się nie obejdzie … chociaż w przypadku mojego syna, patrzę na to dość sceptycznie- dla niego nie ma przeszkód, jeśli chce się do czegoś koniecznie dostać ;) Tak czy inaczej, spróbuję :)

  • I ja polecam zabezpieczenie, szkoda lodówki ;-)
   Ja mam z ikei, idealnie się sprawdza :-)

  • Oj, szkoda, szkoda ;) zwłaszcza, że otwierane z siłą drzwi lodówki, zawsze w coś uderzą … ;)

 • A myslalam ze tak jest tylko u mnie. Mój maluch od 10 miesiąca tak ma ze jak zobaczy ze otwieram zamrażarkę to leci „na łeb na szyje”, za tydzień skończy rok i jest coraz sprytniejszy, próbuje otwierać i strasznie się złości. A tyle zabawek w pudle….

 • U nas na topie drewniane zabawki (przebijaki, ciuchcie) i uwaga kuchnia! Kuchnia coś wspaniałego spokój na 2-3 godz. Książeczki z naklejkami też są super. Oczywiście klocki lego są fajne do minowania pokoju :D

 • Solona woda na filmiku – rewelka! :)

 • Ta tablica to fajna sprawa moja Kosia tez ja lubi :)

 • Też mamy wieżę z ikei i taką przeplatankę, Nikoli TOP zabawki :D
  http://www.optymistycznie.eu

 • Pingback: #TOP7: Ulubione zabawki Żabka (30 miesięcy) | o Matko WaRiatko!()