By 

#TOP7: Ulubione zabawki Żabka (24 miesiące)


2 latka tuż za rogiem, więc podsumujemy ulubione zabawki Żabka, które zmieniają się jak w kalejdoskopie. Może zainspirują Was podczas zakupów świątecznych prezentów.

#1. Literki

Jest literkowy szał. Zakupione na promocji w Lidlu – matka w czwartek z samego rana, bojowo nastawiona, zgarnęła jedną z ostatnich sztuk. Powtarzanie literek sprawia Żabkowi bardzo dużo radości, a matka tylko czeka, aż Żabek sam zacznie czytać sobie bajeczki…

#2. Kolejka LILLABO IKEA

Kolejna rewelacja. Babcia z każdej okazji kupowała Żabkowi kolejne części kolejki. Ale złożyliśmy ją dopiero niedawno. I ciągle słyszę „pytong, pytong!”.  Wtedy muszę zasuwać na dworzec…

kolejka

#3. Znikopis

To już wcześniej był szał, ale tym razem kupiłam większą wersję wraz z pieczątkami. I właśnie te pieczątki sprawiły najwięcej radości i tylko nimi chce Żabek malować swoje małe arcydzieła…

tablica

#4. Drewniane klocki

Niezmiennie cieszą się powodzeniem i powstają coraz to ciekawsze budowle.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

#5. Śpiewający Puchatek

Włącza go zaraz po przebudzeniu. I często śpiewa mu do snu. Puchatek Żabkowi oczywiście. Dlatego chcąc nie chcąc również ja zaczynam dzień od piosenki „pieski małe dwa”, która gra w elektronicznej niani.

#6. Książeczki

Po warunkiem, że mama ich nie czyta. Ulubione są „Trzy małe świnki”, które same się czytają. I książeczki z akademii mądrego malucha.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

#7. Piłki

Jako przyszły sportowiec, Żabek zaczął wykazywać zainteresowanie rzucaniem i łapaniem piłek. I dopóki są to faktycznie piłki, to jeszcze pół biedy. Gorzej, jeśli rolę piłek przejmują inne (twarde) przedmioty.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Poza tym Czytelnicy chwalą takie zabawki jak: piasek kinetyczny, jestem w bajce, ciastolina, lego (duplo), interaktywna mapa zwierząt świata, rowerek biegowy, konik na biegunach, puzzle, gadżety z bohaterami z bajek, magnetyczna układanka, tor dla kulek, pudło nienudno.

Również wspaniałym, pamiątkowym prezentem są spersonalizowane metryczki urodzenia, dostępne w >>SKLEPIE<<

banner MA

Przypomnijmy sobie:

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #1 (10 Miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #2 (13 Miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #3 (18 miesięcy)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #4 (21 miesięcy)

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

gorączka
Jak mierzyć dziecku temperaturę i jak radzić sobie z gorączką?
September 14, 2017
#TOP7: Czego nie mówić Ciężarnej?
September 12, 2017
elektroniczna niania
A kto pilnuje Twojego dziecka nocą?
September 04, 2017
Wicie gniazda w drugiej ciąży.
August 29, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
24 tydzień ciąży
21 – 24 tydzień ciąży.
August 22, 2017
komentarze dzieci
Bezpośrednie komentarze dzieci.
August 10, 2017
różnica wieku
Idealna różnica wieku.
August 08, 2017
Co trzeba wiedzieć o karmieniu piersią?
August 03, 2017
  • Moj synek tez uwielbia znikopis i kolejke z tesco i biedronki

  • Jadwiga Izabela Rogozinska

    Właśnie szukam pomysłu na prezent gwiazdkowy dla mojego synka. Wiek podobny do Żabka bo 9 stycznia skończy 2 lata. Ma już kilka pojazdów, klocki którymi się nie interesuje itd. Nie chcę kupować kolejnego traktora, a gdy zobaczyłam znikopis pomyślałam TAK! Tu będzie mógł bazgrać do woli :) dziękuję za pomysł :)