By 

To dla mnie ważne.


Fundacja Aviva bardzo fajnie chce wydać kasę. Można zgłosić inicjatywę, która pomoże rodzicom w wychowaniu małych dzieci, znaleźć organizację, która zajmie się realizacją, wycenić projekt i zbierać głosy. Inicjatywy, które zdobędą najwięcej głosów zostaną sfinansowane. Fajnie. I dla dzieci. I naprawdę niektóre inicjatywy są fantastyczne. Sama zagłosowałam na Mobilną Akademią Pierwszej Pomocy dla Dzieci, którą zgłosiła Europejska Fundacja KrewAktywni.

Mało tego – bloger, który za swoim pośrednictwem zbierze największą liczbę głosów otrzyma prawo do wskazania jednego dowolnie wybranego stowarzyszenia lub fundacji, na rzecz której Organizator przekaże darowiznę w wysokości 10.000,00 zł jej cele statutowe.

Ponieważ jest Fundacja szczególnie bliska mojemu sercuFundacja z pompąpomagająca dzieciom z białaczką, dlatego postanowiłam spróbować wygrać dla nich te 10 tysi, bo wiem, że mogliby je fantastycznie spożytkować.

I stąd prośba do Was! Bo ja sama to nic nie zdziałam. Ale wystarczy, że poprzez podany poniżej link przejdziecie na stronę konkursu „To dla mnie ważne” i zagłosujecie na wybraną przez siebie inicjatywę. Podczas głosowania konieczne jest podanie swojego maila (NIE trzeba zaznaczać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych!) i potwierdzenie oddania głosu za pomocą otrzymanego maila. Z jednego adresu IP można głosować raz dziennie.

Zachęcam Was serdecznie. Wiem, że to zajmuje chwilę, a każda chwila jest dla nas cenna. Ale tu się rozchodzi o dobrą sprawę dla dzieciaków! I naprawdę, póki one mają zyskać kasę na szczytny cel, to w ogóle nie razi mnie, że tak naprawdę Aviva robi w ten sposób sobie reklamę. Zaproście do głosowania swoich znajomych – bo w kupie siła!

Z góry dziękuję w imieniu swoim i fundacji.

A tutaj magiczny link za pomocą, którego trzeba zagłosować:>> magiczny link <<

Hania
About me

Apodyktyczna Defetystka. Maniakalna Choleryczka. ‚House Manager’, koordynatorka domowego zoo. Z wykształcenia marketingowca. Z zawodu blogerka i biznes-mama. Żona swojego Szanownego Małżonka. Trochę zwariowana, czasami sfrustrowana matka Żabka, którego imię Wojtuś. Zaplanowana, zorganizowana i wiecznie niewyspana.

YOU MIGHT ALSO LIKE

jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
centrum riviera
#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.
July 24, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.
April 28, 2017
cymes mapa szczęścia
Moja MAPA SZCZĘŚCIA! #konkurs z CYMES
April 10, 2017
twoje dziecko w sieci
Czy wiesz co robi Twoje dziecko w sieci?
January 30, 2017
Dlaczego gramy razem z WOŚP.
January 13, 2017
Małe przyjemności – mamy znają je najlepiej… #Konkurs.
December 09, 2016