By 

3 urodziny bloga i konkurs!


Wiecie co? Kiedyś myślałam, że po 3 latach prowadzenia bloga, nie będzie już o czym pisać. A tu się okazuje, że macierzyństwo wciąż zaskakuje mnie każdego dnia, a jak tylko pomyślę sobie, że już mam wszystko opanowane to szybko zostaję sprowadzona na ziemię…

I dobrze! Bo dzięki temu wiem, że tej roli nie można się nauczyć, że ona się zmienia wraz z dzieckiem i jeszcze nie raz mnie zaskoczy.

Chciałam stworzyć miejsce w sieci, w którym matki mogą być WaRiatkami – tak jak ja.

Gdzie nie trzeba być perfekcyjną Panią Domu ani Idealną Mamą. Gdzie można siedzieć pół dnia w dresach, a nieumyte włosy chować pod kapeluszem. Gdzie można mieć gorsze i lepsze dni. Gdzie nie jest ważne jak karmisz dziecko, dopóki nie jest ono głodne. Gdzie można mieć baby blues’a i nikt nie powie, żeby się ogarnąć. Gdzie można mieć depresję i wspólnie z nią walczyć. Gdzie poród SN i CC są traktowane na równi. Gdzie można czasem przeklnąć, bo inaczej się –kurwa – nie da. Gdzie parzy się melisa, chłodzi się wino i wyjada się słodycze własnym dzieciom. Gdzie kochamy nasze Potomstwo najbardziej na świecie (nawet jeśli jeszcze o tym nie wiemy), ale czasami mamy ich tak dość, że mamy ochotę je rozszarpać. I gdzie nie jest się ocenianym (dlatego drogim hejterom dziękujemy, ich obecność będzie tępiona).

Jak ten czas leci, jak mi to dziecko wyrosło!

Sami zresztą widzicie. Rozczula mnie czytanie wcześniejszych wpisów i obserwowanie jak Żabek się zmienia!

3 urodziny bloga

Właściwie to miałam jakoś podsumować te 3 lata, ale prawda jest taka, że większość z Was jest ze mną już tak długo że doskonale wie o co chodzi :) A nowi szybko się zorientują i mam nadzieję, że ze mną zostaną (jeśli mają dobre intencje!), bo podobno warto!

W zeszłorocznym wpisie na 2 urodziny bloga >>tutaj<< znajdziecie przegląd najważniejszych dla mnie wpisów z pierwszych dwóch lat blogowania.

Na ten rok do tamtej listy dorzuciłabym jeszcze:

Dziękuję, że jesteście, czytacie, komentujecie i lajkujecie. Za wszystkie maile i wiadomości prywatne. Pamiętajcie, że jeśli macie potrzebę pogadania – zawsze jestem do Waszej dyspozycji (czasami z małym opóźnieniem, ale rozumiecie, że jak Żabek mi zamknie laptopa to nie ma zmiłuj!). Ściskam Was mocno wirtualnie i kolejną już dzisiaj kawą piję za zdrowie Wasze i Waszych Pociech! <3

Na koniec obiecany konkurs!

Ponieważ to moje święto, więc sama sponsoruję nagrody!
Co oznacza, że do wygrania są metryczki ze sklepu MadreArte  w formacie 10 x 15, pięknie oprawione, oczywiście wykonane przeze mnie, każda z włożonym w nią sercem.

Wasze zadanie konkursowe jest bardzo proste.

Napisać w komentarzu pod tym postem (na blogu lub na Facebook’u)

za co najbardziej lubicie bloga „o Matko WaRiatko”.

Przecież nie jesteście tu bez powodu :)

3 najciekawsze odpowiedzi wygrywają.  Ale przewiduję również nagrody pocieszenia!

Macie czas do 7 września 2016 roku do godziny 23:59.

Wyniki zostaną podane na Facebook’u – dlatego, żeby ich nie przeoczyć pamiętajcie o aktualizacji ustawień odnośnie powiadomień na wall’u (szczegóły poniżej).

wyświetlenia na FB

Regulamin konkursu dostępny >>tutaj<<

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Pierwszy spacer – przyjemność i wyzwanie!
January 12, 2018
Elegancka magia nadchodzących Świąt!
November 27, 2017
Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs
November 22, 2017
baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
centrum riviera
#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.
July 24, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.
April 28, 2017