By 

CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.


Wiosna to moja ulubiona pora roku! Mam wrażenie, że na nowo budzę się do życia. Wszystkie zmartwienia umniejszają promyki ciepłego słonka oraz zapach świeżych owoców i warzyw… Tak, na taką wiosnę czekam, a ta – jak na złość – wcale się do nas nie spieszy w tym roku!

Uwielbiam też świeże soki, a najbardziej te jednodniowe. Ostatnio moimi faworytami są soki marki Victoria Cymes, o których już wspominałam przy okazji konkursu z mapą szczęścia >>TUTAJ<<. Od tego czasu na stałe zagościły w moim menu, jako jedna z zalecanych 5 porcji warzyw i owoców. I mimo, że zazwyczaj nie udaje mi się zjeść tych 5 porcji, to zawsze znajdę czas na świeży sok.

Żabek, który na co dzień jest przeciwnikiem wszystkiego co ma dziwny kształt lub kolor, a dziwny na przykład jest seler – dlatego go absolutnie nie ruszy – daje się namówić na sok Marchew-Seler. Gdyby tylko wiedział, co się kryje za tym sokiem… A tym sposobem udaje mi się przemycić trochę witamin i minerałów, z uśmiechem na twarzy.

Zdrowa oszczędność czasu.

Najbardziej lubię świeżo wyciskany sok z pomarańczy, który sama sobie przygotuję. Jednak nie zawsze mam czas i możliwość, żeby te pomarańcze kupić i wyciskać. Często jestem w biegu, pędzę gdzieś przed siebie, z myślą, że znowu zapomniałam zjeść. Czuję pustkę w żołądku i ogólne osłabienie – a jeszcze tyle spraw do załatwienia! Wtedy z pomocą przychodzą soki Cymes, dodając mi energii, skuteczniej niż ukochana kawa, dodatkowo wspomagając moje nawodnienie i gasząc pragnienie. Poza tym, znajdę je w sklepowej lodówce, niezależnie od pory roku! Poczuć wiosnę zimą – bezcenne. Ich soki są świeżo wyciśnięte, naturalnie mętne i niepasteryzowane – sama natura!

Zdrowe podejście do życia.

Odkąd zaczęłam pracować nad moją „metamorfozą”, wiedziałam, że nie obędzie się bez zmian nawyków żywieniowych. Stracić wiele kilogramów to ciężka praca, ale utrzymać efekt – jeszcze cięższa. Dlatego moim stałym już zwyczajem jest, jak wchodzę na zakupy do sklepu typu Stonka, nie sięgam już po przekąskę w postaci jakiejś słodkiej bułeczki czy mini-pizzy – tylko właśnie chwytam sok jednodniowy Cymes i mam pewność, że dobrze na tym wychodzę.

Formuła naturalnych jednodniowych soków Cymes oznacza, że produkt dostarczany jest do sklepów codziennie, bezpośrednio po tłoczeniu, co daje gwarancję świeżości i najwyższej jakości. Pijąc je mamy pewność, że jest to produkt bez konserwantów. Do ich produkcji wykorzystywane są polskie warzywa i owoce, pochodzące ze sprawdzonych upraw, zlokalizowanych w ekologicznie czystych rejonach kraju.Victoria Cymes

Soki CYMES mają odpowiednie certyfikaty i znaki jakości, zdobyły również wiele nagród i wyróżnień. Więcej szczegółów na temat ich soków znajdziecie na stronie swiezesoki.pl i na >>facebooku<<.

Konkurs wciąż trwa!

Macie wciąż szansę, żeby wziąć udział w konkursie umieszczając na MAPIE SZCZĘŚCIA CYMES swoje ukochane miejsca. Konkurs trwa do 7 czerwca 2017, a szczegóły w poprzednim wpisie >>TUTAJ<<.

Wpis powstał we współpracy z marką Victoria Cymes

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Jak inhalować dziecko.
December 21, 2018
Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
Jesienno-zimowa stylówa Żabek.
October 30, 2018
Porzuć czerń, Matko!
October 25, 2018
Nauka pływania: w grupie czy indywidualnie? #ŻabekNaBasenie
October 18, 2018
Moja dieta po porodzie. #MATKAWRACADOFORMY
October 16, 2018
Kiedy i dlaczego warto rozpocząć naukę pływania. #ŻabekNaBasenie
September 28, 2018
#TOP7: Rzeczy, które uwielbiam!
September 25, 2018