By 

#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.


Od 24 do 31 lipca możecie wziąć udział w konkursie organizowanym na fanpage’u @CentrumRiviera, w którym do wygrania nie tylko ekotorby, ale również wartościowe ekonagrody.

O tym, że warto dbać o środowisko naturalne przekonuje Centrum Riviera, które w ramach proekologicznej akcji stworzyło ekotorby z własnych banerów. Jak długo rozkładają się banery reklamowe? Dziesiątki, a może setki lat? Centrum Riviera postanowiło wadę przemienić w ekologiczną zaletę. I tak w procesie upcyklingu, ze swoich zużytych banerów stworzyć oryginalne ekotorby wielokrotnego użytku. Wszechobecne foliowe torby i woreczki, z których większość Polaków korzysta w czasie codziennych zakupów, wykonane są z nierozpuszczalnego tworzywa – nie niszczy go ani woda, ani bakterie, zwierzęta czy rośliny. Jego rozkład w warunkach naturalnych zajmuje prawie 500 lat! Pomysł na utylizację banerów powstał w trosce o środowisko i lokalną społeczność, a w szczególności o zachowanie czystego, nadmorskiego powietrza. Dzięki ekotorbom Riviera postanowiła budować wśród swoich klientów świadomość, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa przetwarzanie odpadów. Co ciekawe, każda z toreb jest unikatowa, posiadająca swój wyjątkowy wzór. Jak przekonują pomysłodawcy, torba świetnie sprawdzi się nie tylko na zakupach, ale też na pikniku czy podczas codziennych spacerów. Centrum Riviera

centrum riviera

Zadaniem uczestników konkursu jest opublikowanie zgłoszenia w postaci zdjęcia, filmu lub opisu słownego w komentarzach, pod postem konkursowym (>>TUTAJ<<), odpowiedzi na pytanie:

Jak w Twojej rodzinie dba się o środowisko?

Pamiętaj również, aby dodać #EkoRiviera do swojej odpowiedzi! Na moim FB (>>TUTAJ<<) możesz zobaczyć jakie ja stosuję sposoby! Oficjalne ogłoszenie wyników 4 sierpnia. Osobiście pomogę wyłonić Zwycięzcę!

Please check your feed, the data was entered incorrectly.

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Pierwszy spacer – przyjemność i wyzwanie!
January 12, 2018
Elegancka magia nadchodzących Świąt!
November 27, 2017
Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs
November 22, 2017
baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.
April 28, 2017
cymes mapa szczęścia
Moja MAPA SZCZĘŚCIA! #konkurs z CYMES
April 10, 2017