By 

Elegancka magia nadchodzących Świąt!


Grudzień to dla nas wyjątkowy miesiąc. Zaczynamy go urodzinami Babci, następnie urodziny świętuje Żabek, a po nim Szanowny Małżonek. W tym grudniu prawdopodobnie (jeśli się nie pospieszy!) dołączy do nas mała Żabcia. Więc co rusz powód do świętowania, a zwieńczeniem tych wszystkich uroczystości, są te najbardziej magiczne… Święta Bożego Narodzenia.

To czas, w którym nie tylko dekorujemy nasze domy i mieszkania, zawieszamy lampki na ganku, przystrajamy choinki, ale również dbamy o to, abyśmy my sami wyglądali wyjątkowo elegancko. Wiele radości sprawia mi wystrojenie mojego małego chłopca, który na co dzień do przedszkola biega w dresie. Na urodziny i święta staram się, aby nie tylko było mu wygodnie, ale również żeby się pięknie prezentował w tym wyjątkowym czasie. W tym roku z pomocą przyszła mi świąteczna kolekcja 5.10.15.

Podczas nadchodzących świąt w stylizacjach dziewczynek będą królować  piękne granaty oraz nasycone czerwienie uzupełnione o metaliczne nadruki oraz połyskujące cekiny. Modele dla chłopców to klasyka w nowoczesnym wydaniu – jasne koszule z kontrastowymi przeszyciami oraz elegancie swetry zamiast marynarek. Wyjątkowego charakteru kolekcji dodają użyte tkaniny – miękki sztruks, zwiewne i eleganckie tiule zamieniające małą dziewczynkę w uroczą księżniczkę oraz czerwone detale – elegancka muszka i stylowe szelki – atrybuty małego gentelmana. Cała kolekcja świąteczna składa się z modeli, które sprawdzą się nie tylko podczas wigilijnego wieczoru, ale również podczas innych wyjątkowych okazji i spotkań rodzinnych.5.10.15.

Ujęło mnie połączenie jasnej koszuli ze eleganckim granatowym swetrem. Czerwony to zdecydowanie kolor kojarzący się ze świętami i elegancją. Dodatkowo muszka i szelki – tak niewiele, żeby mój mały łobuz przemienił się właśnie w małego gentelmana! Zresztą zobaczcie sami, czyż nie wygląda cudnie? :) Właśnie tak będzie się prezentował przy wigilijnym stole:

A gdy atmosfera się trochę rozluźni…

Żabek pozuje w ubraniach 5.10.15. z kolekcji Christmas Collection:

Przyznam się Wam, że nie mogę się doczekać, aż będę miała okazję wystroić naszą małą Dziewczynkę, która już niedługo ma się pojawić na świecie. Już patrzę tęskno w stronę pięknych sukienek, 5.10.15. kusi mnie piękną ofertą dla młodych Dam:

Dodatkowo w sklepach 5.10.15., przy okazji ubraniowych szaleństw, możecie się również zaopatrzyć w prezenty świąteczne w postaci >>zabawek<<! A niektóre z tych zabawek są nagrodami w trwającym konkursie…

Konkurs!

Po zakupach w 5.10.15. czeka na Was świąteczny KONKURS!
Szczegóły po kliknięciu poniżej na ulotkę:

Wpis przygotowany we współpracy z marką 5.10.15.

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Jak inhalować dziecko.
December 21, 2018
Na 1 urodziny mojej córki Natalii.
December 08, 2018
Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Jak osiągnąć sukces w macierzyństwie.
November 29, 2018
Etapy rozwoju niemowlaka (PŻPS).
November 27, 2018
Moje macierzyńskie „pierwsze razy” (do lat 5), które zapamiętam do końca życia.
November 20, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
11 miesiąc życia dziecka. Vol.2
November 08, 2018
Jesienno-zimowa stylówa Żabek.
October 30, 2018