By 

#TOP7: pomysłów na oryginalny fotoprezent na święta


Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nie wiem jak Wy, ale mi już zaczynają zaprzątać głowę świąteczne prezenty. Staram się ten temat zamknąć w listopadzie, aby uniknąć grudniowej gorączki, która jak sami wiemy, potrafi doprowadzić do szału.

Zawsze uważałam, że w prezent musi być włożone serducho. Najwspanialsze prezenty są sentymentalne, wzruszają, wywołują uśmiech na twarzy. Dlatego co rok stawiam na fotoprezent, który jest fantastyczną pamiątką i niepowtarzalnym gadżetem. To nie jest coś, co na kupimy w sklepie, po drodze do warzywniaka. Nie są to pochwycone z półki marketu skarpetki, szaliki czy krawaty. To jest coś, na co poświęcamy swój czas – to co mamy najcenniejsze, czego nie da się kupić. Poza tym, co roczne przeglądanie naszych wspólnych zdjęć sprawia mi wiele radości i nie raz popłynie łezka wzruszeń.

Wybór marki FOTOJOKER, z którego korzystam od lat, daje gwarancję solidnego wykonania i wysokiej jakości zamówionych przez nas prezentów. Poza tym można w jednym miejscu zaopatrzyć się w prezenty dla każdego członka rodziny. Program do projektowania FOTOJOKER Fotoświat jest bardzo prosty w użyciu, intuicyjny oraz przyjazny użytkownikowi. Większość produktów można zamówić za jego pośrednictwem, więc nie trzeba latać po całym Internecie.

Podzielę się z Wami prezentami, które wybrałam w tym roku:

 

#1. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

cewe1

To prezent dla mnie. Często zapominamy o sobie na święta. A przecież nam też się coś należy! Zostaną w niej zawarte najważniejsze wspomnienia z ostatniego roku. Robię tak co rok. Wciąż mam wielki sentyment do zdjęć na papierze. W komputerze mam ich milion. Czasami nawet nie chce mi się ich przeglądać, bo często zapomnę skasować niepotrzebne i mam setkę ujęć tej samej pozy. A taka fotoksiążka to zbiór perełek! Najpiękniejsze i najważniejsze momenty z życia naszej rodziny, rok po roku – teraz dla nas, w przyszłości dla kolejnych pokoleń. I nie potrzeba do niej prądu!

#2. CEWE FOTOKALENDARZ ścienny A3

cewe2

Doskonały prezent dla Babci. Zdjęcia dobieram tak by zgadzały się miesiącami z życiem Żabka. To znaczy, że w styczniu jest zdjęcie Żabka ze stycznia poprzedniego roku – i tak przez 12 miesięcy. Dodatkowo zaznaczam Babci wszystkie istotne daty – urodziny, imieniny i rocznice. Żeby zawsze pamiętała o prezentach dla nas!

#3. CEWE FOTOKALENDARZ ścienny kwadratowy

cewe3

Dla mojego Brata, ojca chrzestnego Żabka. Każdego roku wymieniamy się z bratem takimi kalendarzami – ja dostaję z Jego synkiem, a moim chrześniakiem, a Brat dostaje z Żabkiem. Poza tym zamawiam taki kalendarz również dla nas do domu i dla najbliższych przyjaciół.

#4. CEWE FOTOKALENDARZ Terminarz biurkowy

cewe4

Tutaj wyjątkowo prezent nie na Święta, a na Sylwestra. Bo Szanowny Małżonek – Sylwester. 12 zdjęć jego ukochanej małżonki w towarzystwie cudownego syna, które może podziwiać w pracy przez cały rok! Dodatkowo ma zaznaczone wszystkie rocznice, tym sposobem unikamy kilku małżeńskich kłótni… No i każda nowo zatrudniona osoba, która się zbliża do jego biurka, automatycznie zna Jego “status rodzinny” – if you know what I mean…

#5. CEWE FOTOKARTKI

cewe5

Ja wiem, że w dzisiejszych czasach kartka to prehistoria i wysyła się maile. Ale pamiętacie jaka radość Wam towarzyszy jak w skrzynce pocztowej znajdziecie coś co nie jest ani rachunkiem, ani reklamą? No właśnie. Dlatego wybieram kilku szczęśliwców (głównie spoza granic naszego kraju) którzy otrzymują ręcznie wypisaną kartkę pocztową z wizerunkiem naszego Żabka. A Ci, którzy nie śledzą go w Internetach (tak, są tacy!) to mogą zobaczyć jak się zmienił w ciągu roku.

#6. Kubek panoramiczny

cewe6

Znowu dla Tatusia do biura. Chociaż myślę, że byłby to również doskonały prezent dla Dziadka. Niech przy każdej kawie i herbacie o nas pamiętają.

#7. CEWE FOTOOBRAZ

cewe7

W tym roku zamierzam zamówić fotoobraz do pokoju Żabka. Będzie on przedstawiał naszą trójkę. Żeby Chłopak czuł się bezpiecznie, nawet jeśli nas nie będzie w pokoju. Zastanawiam się nad wyborem zdjęcia. Czy wybrać takie na luzie, czy bardziej PRO-na poważnie? Jak myślicie?

20150911_120042

IMG_0340

foto: ZahirPhoto (http://www.zahir-photo.pl/)

Żeby wyjść na przeciw Waszym potrzebom FOTOJOKER przygotował stronę,
która ułatwi Wam znalezienie prezentu dla każdego członka rodziny:

fotojoker

Zobacz efekt moich fotoprezentów >>TUTAJ<<

 

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Nauka pływania: w grupie czy indywidualnie? #ŻabekNaBasenie
October 18, 2018
Kiedy i dlaczego warto rozpocząć naukę pływania. #ŻabekNaBasenie
September 28, 2018
#TOP7: Rzeczy, które uwielbiam!
September 25, 2018
Benet. Materac, który zmienił mój sen.
September 18, 2018
Absolutnie wyjątkowe kosmetyki MomMe.
September 06, 2018
Czym zajmuję dzieci latem, żeby napić się kawy.
August 07, 2018
Jelita źródłem naszego zdrowia. #MatkaWracaDoFormy
July 31, 2018
Moje 3 największe koszmary w pierwszym roku życia dziecka. #KONKURS
July 27, 2018
Czym się kierować wybierając mleko następne?
July 24, 2018