By 

#TOP7: pomysłów na oryginalny fotoprezent na święta


Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nie wiem jak Wy, ale mi już zaczynają zaprzątać głowę świąteczne prezenty. Staram się ten temat zamknąć w listopadzie, aby uniknąć grudniowej gorączki, która jak sami wiemy, potrafi doprowadzić do szału.

Zawsze uważałam, że w prezent musi być włożone serducho. Najwspanialsze prezenty są sentymentalne, wzruszają, wywołują uśmiech na twarzy. Dlatego co rok stawiam na fotoprezent, który jest fantastyczną pamiątką i niepowtarzalnym gadżetem. To nie jest coś, co na kupimy w sklepie, po drodze do warzywniaka. Nie są to pochwycone z półki marketu skarpetki, szaliki czy krawaty. To jest coś, na co poświęcamy swój czas – to co mamy najcenniejsze, czego nie da się kupić. Poza tym, co roczne przeglądanie naszych wspólnych zdjęć sprawia mi wiele radości i nie raz popłynie łezka wzruszeń.

Wybór marki FOTOJOKER, z którego korzystam od lat, daje gwarancję solidnego wykonania i wysokiej jakości zamówionych przez nas prezentów. Poza tym można w jednym miejscu zaopatrzyć się w prezenty dla każdego członka rodziny. Program do projektowania FOTOJOKER Fotoświat jest bardzo prosty w użyciu, intuicyjny oraz przyjazny użytkownikowi. Większość produktów można zamówić za jego pośrednictwem, więc nie trzeba latać po całym Internecie.

Podzielę się z Wami prezentami, które wybrałam w tym roku:

 

#1. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

cewe1

To prezent dla mnie. Często zapominamy o sobie na święta. A przecież nam też się coś należy! Zostaną w niej zawarte najważniejsze wspomnienia z ostatniego roku. Robię tak co rok. Wciąż mam wielki sentyment do zdjęć na papierze. W komputerze mam ich milion. Czasami nawet nie chce mi się ich przeglądać, bo często zapomnę skasować niepotrzebne i mam setkę ujęć tej samej pozy. A taka fotoksiążka to zbiór perełek! Najpiękniejsze i najważniejsze momenty z życia naszej rodziny, rok po roku – teraz dla nas, w przyszłości dla kolejnych pokoleń. I nie potrzeba do niej prądu!

#2. CEWE FOTOKALENDARZ ścienny A3

cewe2

Doskonały prezent dla Babci. Zdjęcia dobieram tak by zgadzały się miesiącami z życiem Żabka. To znaczy, że w styczniu jest zdjęcie Żabka ze stycznia poprzedniego roku – i tak przez 12 miesięcy. Dodatkowo zaznaczam Babci wszystkie istotne daty – urodziny, imieniny i rocznice. Żeby zawsze pamiętała o prezentach dla nas!

#3. CEWE FOTOKALENDARZ ścienny kwadratowy

cewe3

Dla mojego Brata, ojca chrzestnego Żabka. Każdego roku wymieniamy się z bratem takimi kalendarzami – ja dostaję z Jego synkiem, a moim chrześniakiem, a Brat dostaje z Żabkiem. Poza tym zamawiam taki kalendarz również dla nas do domu i dla najbliższych przyjaciół.

#4. CEWE FOTOKALENDARZ Terminarz biurkowy

cewe4

Tutaj wyjątkowo prezent nie na Święta, a na Sylwestra. Bo Szanowny Małżonek – Sylwester. 12 zdjęć jego ukochanej małżonki w towarzystwie cudownego syna, które może podziwiać w pracy przez cały rok! Dodatkowo ma zaznaczone wszystkie rocznice, tym sposobem unikamy kilku małżeńskich kłótni… No i każda nowo zatrudniona osoba, która się zbliża do jego biurka, automatycznie zna Jego “status rodzinny” – if you know what I mean…

#5. CEWE FOTOKARTKI

cewe5

Ja wiem, że w dzisiejszych czasach kartka to prehistoria i wysyła się maile. Ale pamiętacie jaka radość Wam towarzyszy jak w skrzynce pocztowej znajdziecie coś co nie jest ani rachunkiem, ani reklamą? No właśnie. Dlatego wybieram kilku szczęśliwców (głównie spoza granic naszego kraju) którzy otrzymują ręcznie wypisaną kartkę pocztową z wizerunkiem naszego Żabka. A Ci, którzy nie śledzą go w Internetach (tak, są tacy!) to mogą zobaczyć jak się zmienił w ciągu roku.

#6. Kubek panoramiczny

cewe6

Znowu dla Tatusia do biura. Chociaż myślę, że byłby to również doskonały prezent dla Dziadka. Niech przy każdej kawie i herbacie o nas pamiętają.

#7. CEWE FOTOOBRAZ

cewe7

W tym roku zamierzam zamówić fotoobraz do pokoju Żabka. Będzie on przedstawiał naszą trójkę. Żeby Chłopak czuł się bezpiecznie, nawet jeśli nas nie będzie w pokoju. Zastanawiam się nad wyborem zdjęcia. Czy wybrać takie na luzie, czy bardziej PRO-na poważnie? Jak myślicie?

20150911_120042

IMG_0340

foto: ZahirPhoto (http://www.zahir-photo.pl/)

Żeby wyjść na przeciw Waszym potrzebom FOTOJOKER przygotował stronę,
która ułatwi Wam znalezienie prezentu dla każdego członka rodziny:

fotojoker

Zobacz efekt moich fotoprezentów >>TUTAJ<<

 

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Czym zajmuję dzieci latem, żeby napić się kawy.
August 07, 2018
Jelita źródłem naszego zdrowia. #MatkaWracaDoFormy
July 31, 2018
Moje 3 największe koszmary w pierwszym roku życia dziecka. #KONKURS
July 27, 2018
Czym się kierować wybierając mleko następne?
July 24, 2018
Fotelik samochodowy Kiddy Evoluna i-Size.
June 28, 2018
#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (4-5 lat)
June 19, 2018
Dla moich dzieci na dzień dziecka. [2018]
June 01, 2018
Letnia stylówa Żabek.
May 29, 2018
artyk
Jak fajnie uczyć dzieci o bezpieczeństwie?
May 22, 2018