By 

Jesienno-zimowa stylówa Żabek.


W tym roku jesień długo była dla nas łaskawa. A potem z dnia na dzień się zepsuła. Jednego dnia biegaliśmy w krótkich spodenkach, a drugiego trzeba było wyciągnąć z szafy ciepłe swetry… Lubię polską jesień, pod warunkiem, że nie pada i nie wieje. Uwielbiam Żabka w swetrach i pikowanych kurtkach! Zdaje się być wtedy taki dorosły. Uwielbiam nawet Żabcię w kombinezonie, którego ona tak nie cierpi zakładać!

Jeszcze niedawno przedstawiałam Wam >>letnią stylówę Żabek<<, która bardzo różni się kolorystycznie od moich jesienno-zimowych wyborów. Wymiana garderoby Żabek była konieczna – rosną w takim tempie, że wszystkie zeszłoroczne ubrania są za małe. Znowu postawiłam na markę 5.10.15., która niedawno obchodziła swoje 25 urodziny i którą bardzo lubię. Ale tym razem w przypadku Żabka kolory wybierałam stonowane i eleganckie – połączenia szarości z eleganckim granatem.

Żabcia jak zwykle cudownie prezentuje się w szarościach i delikatnych, pudrowych różach. Tegoroczna moda bardzo trafiła w moje gusta! Zresztą im ładnemu we wszystkim ładnie, prawda?

Ale kolory to nie jest najważniejsza cecha, na którą zwracam uwagę podczas wyboru ubrań na jesień i zimę. Najważniejsze jest dla mnie to, żeby Żabki nie marzły – czyli muszą mieć ciepłe kurtki i kombinezony – to podstawa!

W kolekcji 5.10.15. znalazłam dla Żabka idealną kurtkę – lekką, wodoodporną, wiatrochronną, szybko schnącą, oddychającą i ciepłochronną. A do tego z super połączeniem jeansu z dekoracyjnym pikowaniem. Pasuje zarówno na eleganckie jak i na mniej formalne, codzienne okazje. Istotne również było dla mnie, że kieszenie są na zamek, dzięki czemu zimą nie zgubi rękawiczek :) Żabek natomiast zachwycił się czapką z pomponem (uwielbia takie!) i mega ciepłym kominem z „misiem”.

 

Żabci kombinezon ma te same cechy: lekki, wodoodporny, szybko schnący, wiatrochronny, oddychający i ciepłochronny – a do tego cudny. Zimowe szarości, elementy dekoracyjne w postaci gwiazdek, doczepiane rękawiczki – to wszystko mnie zauroczyło. Przy wyborze zwracałam również uwagę na to, aby kombinezon nie miał „stópek” – dzięki temu Żabcia, która rośnie w tempie błyskawicy, tak szybko z niego nie wyrośnie. Dodatkowo podwójny zamek znacznie ułatwia ubieranie, co jak wiadomo w przypadku kombinezonów nie jest takie łatwe, bo większość niemowląt cierpi na kombinezonofobię. Tym kombinezonem jestem absolutnie zachwycona!

 

Jesień i zima to czas, który również lubimy spędzać rodzinnie i aktywnie. W przeciwieństwie do lata, które spędzamy na pobliskich plażach, jesienią przenosimy do pięknie prezentujących się, kolorowych lasów, których w okolicy nam nie brakuje.

Poza tym, tej jesieni, wyjątkowo więcej czasu spędzamy w naszym prywatnym ogrodzie. Nie tylko z powodu pięknej pogody, ale również dlatego, że Szanowny Małżonek, własnoręcznie, zbudował dla Żabek… domek na drzewie! Od tego czasu to tam jest najlepiej spędzony czas.

My jesteśmy już gotowi i na jesień i na zimę. Was zachęcamy do odwiedzin sklepu 5.10.15. (>>KLIK<< tu lub w logo) – tam regularnie można znaleźć super promocje i wyłapać ciuszki za nawet mniej niż pół ceny!

Żabek pozuje w następujących ubraniach z kolekcji 5.10.15.:

 

Żabcia pozuje w następujących ubraniach z kolekcji 5.10.15.:

 

Wpis przygotowany we współpracy z marką 5.10.15.

 

UWAGA, UWAGA!!!

W sklepie trwa SEZONOWA WYPRZEDAŻ!⬇️

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Jak inhalować dziecko.
December 21, 2018
Na 1 urodziny mojej córki Natalii.
December 08, 2018
Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Jak osiągnąć sukces w macierzyństwie.
November 29, 2018
Etapy rozwoju niemowlaka (PŻPS).
November 27, 2018
Moje macierzyńskie „pierwsze razy” (do lat 5), które zapamiętam do końca życia.
November 20, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
11 miesiąc życia dziecka. Vol.2
November 08, 2018
Porzuć czerń, Matko!
October 25, 2018