By 

Uwaga! Kiermasz! Gdańsk 13.09.2015 r.


Ponownie waz z Na-wieszaczku mamy zaszczyt zaprosić Was na kiermasz zatytułowany „SUNDAY MARKET” – tym razem o tematyce bardzo kobiecej.

Sunday Market odbędzie się 13 września 2015 (niedziela) w Gdańsku,

w hotelu Bonum na ul. Sierocej 3, w godzinach: 12-16.

WSTĘP WOLNY.

Twoja szafa pęka w szwach? A może nie masz co na siebie włożyć? Nieważne! Każda okazja jest dobra aby wybrać się na nasz Sunday Market! Tym razem impreza będzie w szeroko pojętej tematyce WOMEN, podczas której uczestniczki będą mogły wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki.  Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo SUNDAY MARKET to doskonały pretekst, aby zrobić gruntowny przegląd garderoby, pozbyć się zbędnej odzieży oraz za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Zwłaszcza, że impreza przyciąga osoby fascynujące się modą, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów.

Sunday Market Gdańsk

PONADTO NA SUNDAY MARKET będą:

Osobiście swoją szafę już przeanalizowałam i wybrałam perełki na sprzedaż – głównie te, w które nie łudzę się, że jeszcze wejdę. A jeśli okaże się kiedyś, że jakimś cudem zmaleją mi cycki (i jeszcze inne części ciała…), to z radością zapełnię szafę na nowo. Jak zwykle znajdziecie mnie niedaleko kawy :)

Osoby zainteresowane sprzedażą prosimy o kontakt: na-wieszaczku@wp.pl – opłata dla wystawców to jedyne 30 zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kiermasz women

Print Friendly, PDF & Email