By 

Kryzys macierzyństwa zażegnany. W garść wzięta.


No i po wszystkim. Kryzys macierzyństwa zażegnany. Wczoraj spacer dotlenił i uzmysłowił głupotę całej sytuacji. Potem wizyta u babci Żaby sprowadziła nas ponownie w otchłań, z której wyszliśmy spacerując z powrotem.

Dzisiejsza noc była spokojna, ok 20 grzecznie zasnął, wstałam na karmienie o 3. No a 5 okazało się, że już się Żabek wyspał – próbowałam do 6 namówić go jeszcze chociaż na godzinkę snu, ale nic z tego.

Za to przy pierwszej drzemce o 8 udało nam się pospać razem do 9:30, więc sobie człowiek dospał i ponownie humor się poprawił. Już co prawda oczka mi się znowu kleją, Żabek trochę marudzi, ale nie jest źle. Zapomniałam o tłustym czwartku ale dostałam pączka od mojego gościa. Ów pączuś z budyniem momentalnie wzniósł mnie na wyżyny dobrego nastroju. Jak byłam bezrobotna, to w tłusty czwartek mój Szanowny Małżonek mi oświadczył, że 'nie ma pracy nie ma pączków’ – i najwyraźniej dotyczy to również urlopu macierzyńskiego, więc nie liczę na nic po Jego powrocie… chociaż zajadałbym.. oj zajadałabym..

No trudno, idę jeszcze korzystać z dobrego humoru i pogadam z Żabą. Będę mu uświadamiać jak istotny jest sen w nocy… co najmniej do godziny 7…

 

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Sen niemowlaka vs sen starszaka.
October 05, 2018
Nie będę reklamą macierzyństwa.
October 02, 2018
Benet. Materac, który zmienił mój sen.
September 18, 2018
Z tym nie radzę sobie w macierzyństwie…
July 17, 2018
Dasz radę Matko!
June 12, 2018
d-mer
Matka z D-MER, czyli mroczne oblicze karmienia piersią.
April 19, 2018
Znaleźć sens w poczuciu bezsensu…
April 05, 2018
Czasem wstyd się przyznać, że…
March 20, 2018
samotna matka
Samotna Matka Polka.
February 15, 2018