By 

Letnia stylówa Żabek.


Mieszkanie nad morzem ma swoje olbrzymie zalety. Sezon plażowy trwa u nas praktycznie cały rok! Wystarczy parę minut samochodem lub trochę więcej komunikacją miejską i morze mamy na wyciągnięcie ręki. Nie zamieniłabym naszego miejsca na ziemi na żadne inne!

Ale wiadomo, że plaża najbardziej cieszy wiosną i latem, gdy można gołymi stopami brodzić w morzu i budować babki z piasku. Żabek uwielbia spędzać czas na plaży, a Żabcia jej uroki po raz pierwszy odkryła niedawno. Co prawda w sezonie ciężko znaleźć wolną przestrzeń, na której znajdzie się miejsce dla rodziny 2+2 z kocem, wiaderkiem, łopatkami i – nie daj Boże – parawanem (!), to o tej porze roku jest to jeszcze możliwe, zwłaszcza jeśli zna się “specjalne miejsca”.

Wiosna i lato cieszą nas nie tylko morzem i plażą, ale również zrzuceniem kombinezonów zimowych! Każda mama wie, jaka to radość, gdy nie trzeba dzieci ubierać w milion warstw przed wyjściem z domu. Zresztą powszechnie wiadomo, że kombinezony zimowe “parzą”, o czym niemowlęta dają donośnie znać podczas całego ubierania. A przedszkolaki nagminnie gubią rękawiczki i są wiecznie ubłocone po śmiganiu na kolanach, gdy panuje jesienno-zimowa plucha. Dlatego uwielbiam wiosnę i lato – za krótkie rękawy, krótkie spodenki i czapeczki z daszkiem! A najnowszą kolekcję LATO 2018 z 5.10.15. za barwy dające energetyczny zastrzyk i elementy stylu boho!

Lato to czas podróży i odkrywania nowych miejsc. Właśnie z myślą o małych odkrywcach i podróżnikach  powstała kolekcja Lato 2018 zachwycająca swoim wakacyjnym charakterem oraz wygodnymi krojami, które sprawdzą się podczas letnich wypraw. Podczas tworzenia kolekcji projektanci postawili na wygodę. Komfort noszenia ubrań podczas odkrywania świata przez najmłodszych jest przecież najważniejszy! 5.10.15.

Żabek już ma wiele do powiedzenia w kwestii swojego ubioru, lubi decydować co założy i ma swoje ulubione kolory. W tym momencie zdecydowanie preferuje mocne i neonowe kolory: żółty, pomarańczowy, limonkowy, chociaż wciąż jego ulubionym kolorem jest niebieski. Takie “odświeżające” kolory doskonale wpisują się w klimat lata, dlatego sięgnęłam po ubrania z kolekcji 5.10.15., których w kolekcji dla chłopców króluje motyw inspirowany surfingiem i życiem na fali. W sam raz na nasze nadmorskie klimaty!

Żabek pozuje w ubraniach 5.10.15. z kolekcji:

On The Wave:

Vitamin Sea:

Od kiedy pojawiła się nasza mała Żabcia, zdecydowanie za dużo czasu spędzam przeglądając kolekcje dziewczęce… Korzystam z czasu, kiedy jeszcze sama nie chce decydować o tym, co będzie nosić. W kolekcji 5.10.15. dla dziewczynek pojawiają się klimatyczne motywy tropikalne i prosto z dżungli, modne flamingi, papugi i inne motywy zwierzęce. I naprawdę uważam, że we wszystkim wygląda cudnie! Ale ładnemu we wszystkim ładnie, prawda? :)

Żabcia jeszcze nie zapałała taką miłością do plaży i morza, jaką w sobie ma już Żabek szalejący “wśród fal”. Ona preferuje klimaty bardziej ogrodowe. Leżąc na kocu i wpatrując się w falujące na wietrze liście drzew, potrafi spędzić pół dnia! I tutaj wszystkie motywy zwierzęce z elementami boho z nowej kolekcji 5.10.15. są jak znalazł!

Żabcia pozuje w ubraniach 5.10.15. z kolekcji

Pastel Waves & Exotic Paradise

Daleko mi do blogerki modowej, ale przyznaję, że wystylizować swoje dzieci lubię. Ta kolekcja wyjątkowo przypadła nam do gustu! Oficjalnie jesteśmy gotowi na nadchodzące lato i plażowo-ogrodowe szaleństwa! :) A Wy śmigajcie do sklepu 5.10.15. (>>KLIK<< tu lub w logo) i zobaczcie jakie promocje są w tej chwili!

 

Wpis przygotowany we współpracy z marką 5.10.15.

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Plan dnia 6-miesięcznego dziecka.
June 21, 2018
#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (4-5 lat)
June 19, 2018
6 miesiąc życia dziecka Vol. 2
June 08, 2018
macierzyństwo
Czego nauczyło mnie macierzyństwo?
June 05, 2018
Dla moich dzieci na dzień dziecka. [2018]
June 01, 2018
artyk
Jak fajnie uczyć dzieci o bezpieczeństwie?
May 22, 2018
Rozszerzanie diety dziecka
Rozszerzanie diety dziecka – najnowsze zalecenia w 7 punktach.
May 10, 2018
5 miesiąc życia dziecka
5 miesiąc życia dziecka. Vol. 2
May 08, 2018
Czy moje dziecko się najada?
April 17, 2018