By 

Małe przyjemności – mamy znają je najlepiej… #Konkurs.


Myślę, że nikt inny nie potrafi docenić małych przyjemności, tak jak matka! To ten moment, gdy w błogiej samotności zapominasz o całym świecie, pieluchach, kolkach, niezrobionych pracach domowych, zbliżających się urodzinach, obiadach do zrobienia, naczyniach do pozmywania i butelkach do wyparzenia..

A kto jest idealnym towarzyszem tych cudownych chwil? W moim przypadku to wino i słodycze! Podczas, gdy wino nie każdy i nie zawsze może, to w przypadku słodkości zazwyczaj nie musimy się ograniczać. Szykując się do wprowadzenia na sklepowe półki nowych deserów czekoladowych, Müller przebadał Polki i potwierdził to, co oczywiste…. – z największą przyjemnością kojarzą się słodycze! Na drugim miejscu znalazły się zakupy, na trzecim filmy i seriale. Chociaż w moim przypadku zakupy również oznaczają słodycze. Nie wyobrażam sobie oglądania ulubionych seriali bez czekolady!

muller_deluxe_infografika_part2

Nic dziwnego, że kochamy słodycze. Czekolada zawiera fenylotylaminę, więc po jej zjedzeniu w naszych mózgach wzrasta poziom serotoniny i endorfin, co oznacza, że jesteśmy szczęśliwsi! Pewnie dlatego idealnie nadaje się na nasze małe chwile przyjemności, po stresujących dniach spędzonych z naszymi małymi Potworkami. Zwłaszcza, jeśli Potworki są chore i zyskują + 100 do potworności…

Müller dowiedział się jeszcze kilku innych rzeczy:

Jedynie 2% Polek w ogóle nie ma czasu na fundowanie sobie przyjemności.
A ponad 43% ma dla siebie więcej niż godzinę.

To dobrze. To bardzo dobrze – należy się nam! Te 2% koniecznie powinno się zbuntować!

7 na 10 Polek przyznaje, że często funduje sobie małe uciechy tylko dla siebie.

Po prostu dbamy o swoje samopoczucie, jest to w pełni zrozumiałe…

Na poprawę humoru fundujemy sobie najczęściej odzież, obuwie, kosmetyki i słodycze.

Małe przyjemności? Wygląda na to, że kobiety znają je najlepiej! Razem z Müller Polska chcemy sprawić Tobie trochę przyjemności. Zwłaszcza, że w zabieganym, przedświątecznym czasie, nie brakuje nam stresu.

KONKURS!

Pokaż nam, jak spędzasz SWOJĄ chwilę, gdy masz ochotę pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Tylko dla siebie :)

Bądź inspiracją dla innych!

W komentarzu umieść zdjęcie przedstawiające Twoją chwilę przyjemności – interpretacja dowolna! Nagrodzimy 3 zdjęcia: jedno, które uzyska najwięcej polubień i dwa, które najbardziej spodobają się jury. Zwycięzcy mogą spodziewać się nieprzyzwoicie pysznych zestawów Crème au Chocolat, z nowej linii Müller de Luxe.

muller_deluxe_zestaw

Linia Müller de Luxe to maksymalna przyjemność smaku stworzona dla tych, którzy chcą oderwać się na chwilę od codziennej rutyny i skosztować odrobiny luksusu.  Desery  Crème au Chocolat to połączenie prawdziwej czekolady i gęstego kremu z dodatkiem słodkiego sosu dostępnego w trzech smakach: orzech laskowy, czekolada oraz pistacja. Nasz nowy produkt wyróżnia w szczególności zawartość prawdziwej czekolady, intensywny smak i jedwabista konsystencjaMüller de Luxe

Mniam, mniam, mniam!!! Potwierdzam, pyszota!!! Ślinka mi cieknie jak sobie przypominam moje chwile z Müller de Luxe… Pistacja, my love!

Konkurs trwa do 15.12.2016 godz. 18:00. Regulamin dostępny >>tutaj<<.

Zobaczcie pełną infografikę Müller odnośnie kobiecych małych przyjemności:

muller_deluxe_polki_przyjemnosci_infografika

Wpis napisany we współpracy z marką Müller Polska.

Müller Group to jeden z największych producentów produktów mlecznych na świecie. Rodzinna mleczarnia założona w 1896 r. w Bawarii przez Ludwiga Müllera, przekształciła się w międzynarodowy koncern spożywczy, który działa obecnie na wielu rynkach europejskich, obejmując m.in. Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Włochy, Holandię, Czechy, Polskę. Obecnie firma zarządzana przez Theo Müllera zatrudnia ponad 27 tys. osób.

Mleczne produkty Müllera zadebiutowały w Polsce w 2009 roku, dzięki czemu polscy konsumenci mogą wybierać obecnie spośród następujących marek: Müllermilch (mleka smakowe), Riso (desery ryżowe), Mix (jogurty w dwukomorowym kubeczku), Froop i Crema (kremowe jogurty), Esencia (jogurty z maślanką), Fructiv (napoje owocowe na bazie serwatki), Kaffee (napoje kawowe z prawdziwą kawą) oraz Müller de Luxe.

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Pożegnanie z blogiem.
December 31, 2018
Mój alfabet macierzyństwa.
December 28, 2018
Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Jak osiągnąć sukces w macierzyństwie.
November 29, 2018
Moje macierzyńskie „pierwsze razy” (do lat 5), które zapamiętam do końca życia.
November 20, 2018
Do czego tęsknię, ja-matka.
November 15, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
Jesienno-zimowa stylówa Żabek.
October 30, 2018
Porzuć czerń, Matko!
October 25, 2018