By 

Melodia na Fortunę! #Konkurs


Fortuna to znana marka soków, nektarów i napojów. Jest obecna na rynku od 1991 r., a teraz wystartowała z nową kampanią reklamową i konkursem. W spocie pojawia się piosenka znana z dawnych reklam Fortuny z lat 90, a twarzą kampanii jest wokalistka, która śpiewała ją w spocie Fortuny z 1994 r.

W konkursie, który przygotowała Fortuna, do wygrania są niebanalne nagrody! Dzisiaj zachęcam Was do wzięcia w nim udziału, niezależnie od tego czy śpiewacie lepiej, czy gorzej, bo jak wiadomo śpiewać każdy może!

Jak wziąć udział w konkursie?

Nagraj swoje wykonanie utworu reklamowego, pamiętaj że liczy się kreatywność! Możesz je zagrać choćby na grzebieniu!  Gotowy utwór wrzuć do apki poprzez stronę https://melodianafortune.pl/ . Filmik musi trwać nie więcej niż 30 sekund i ważyć do 100 MB. Udostępnij film znajomym! Dzięki ich głosom zwiększasz swoją szansę na wygraną.

Zobacz, jak wygląda reklama w oryginale:

Co można wygrać w konkursie?

fortuna nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest 55-calowy telewizor. Natomiast co tydzień, do zdobycia są również inne atrakcyjne nagrody, między innymi podwójne zaproszenie na kameralny koncert Kasi Kowalskiej!

a-dsc_7395

Udział Kasi Kowalskiej w reklamie Fortuny nie jest przypadkowy. To jej głos słyszeli konsumenci w reklamach Fortuny z lat 90. Przy okazji poszukiwania praw do muzyki i tekstu piosenki okazało się również, że podobnie jak jej wykonawczyni, także autor muzyki i tekstu należał do czołówki polskich artystów: był nim Grzegorz Ciechowski

Wejdź na stronę https://melodianafortune.pl/ oraz obserwuj co się dzieje na Facebooku: >>https://www.facebook.com/fortuna/<<. Tam znajdziesz więcej szczegółów, galerię konkursową, a także pomysły i inspiracje. Spiesz się! Konkurs trwa do 21.11.2016 r. Powodzenia! :)

melodia na fortunę

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
Jesienno-zimowa stylówa Żabek.
October 30, 2018
Porzuć czerń, Matko!
October 25, 2018
Nauka pływania: w grupie czy indywidualnie? #ŻabekNaBasenie
October 18, 2018
Kiedy i dlaczego warto rozpocząć naukę pływania. #ŻabekNaBasenie
September 28, 2018
#TOP7: Rzeczy, które uwielbiam!
September 25, 2018
Benet. Materac, który zmienił mój sen.
September 18, 2018
Absolutnie wyjątkowe kosmetyki MomMe.
September 06, 2018