Follow Me

Close

Gdy na świecie pojawia się dziecko…

Jest to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Od teraz będzie on świętowany każdego roku!

Mam dla Was propozycję, jak w wyjątkowy sposób upamiętnić to wielkie wydarzenie…

METRYCZKA URODZENIA

Spersonalizowana, piękna i oryginalna pamiątka pierwszych najważniejszych danych dziecka – daty i godziny urodzenia, wagi, wzrostu, itp. Jest wydrukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym, oprawiona (w białą ramkę pasującą do każdego wnętrza!), ozdobiona firmową metką i przewiązana sznureczkiem, dzięki czemu nadaje się od razu do wysłania na prezent!

Wszystkie obrazki są zaprojektowane i wykonane przeze mnie osobiście. W każdy z nich wkładam całe serce i ta praca sprawia mi naprawdę dużo frajdy – co można łatwo dostrzec w gotowym produkcie, który będzie doskonałą ozdobą w domu, do którego trafi. Jeśli chciałbyś dokonać we wzorach małych zmian dotyczących koloru czy czcionki – daj znać! Postaram się dostosować metryczkę do Twojej wizji!

Specyfikacja:

Cena: 36 zł

Koszt wysyłki (na terenie PL):

  • Poczta Polska, Kurier48: 13 zł (niezależnie od ilości)
  • Paczkomat: 15 zł (niezależnie od ilości)
  • Kurier GLS: 15 zł (do 4 sztuk)

Jest możliwość wysyłki zagranicę, po wcześniejszym kontakcie >>mailowym<<

Termin realizacji: 2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.

Wielkość: 10 x 15 (A6)

Oprawa: każda metryczka jest oprawiona w białą ramkę z białym passepartout (o wartości 9,99 zł), ozdobiona metką i przewiązana sznureczkiem.

 

WZORY:

 

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy wysłać maila na adres: h.banas@madrearte.pl lub omatkowariatko@gmail.com, w temacie wpisując: zamówienie:imię_nazwisko.

W treści maila należy podać numer wzoru oraz wszystkie potrzebne do zrobienia metryczki dane i dołączyć zdjęcie (jeśli wzór metryczki tego wymaga). Proszę również napisać adres (z numerem telefonu), gdzie metryczka ma zostać wysłana oraz rodzaj wybranej wysyłki :)

Ile i jak trzeba zapłacić?

Koszt metryczki wysłanej Pocztą Polską (Kurier48): 36 + 13 = 49 zł

Koszt metryczki wysłanej Kurierem GLS lub Paczkomatem: 36 + 15 = 51 zł

Płatność należy uiścić przelewem na numer konta (mBank):

56 1140 2004 0000 3302 7503 4948

Hanna Banaś
ul. Remusa 3
80-177 Gdańsk

Tytułem: imię_nazwisko (jak w temacie maila).

GALERIA

This slideshow requires JavaScript.

logo_madrearte-png

MadreArte to nie jest zwykła firma. To firma-Matka, która tak jak każda matka, chce dla dziecka tego co najlepsze. Produkty, które projektuję, charakteryzują się starannością wykonania oraz wysokiej jakości materiałami. Wszystko co tworzę, jest podyktowane miłością  Ponadto złotówka z każdej sprzedanej metryczki wspiera Fundację z Pompą, pomagającą dzieciom z białaczką. Napawa mnie to szczególną dumą, ponieważ każdy Wasz zakup to realna pomoc dzieciom i rodzicom, którzy tego bardzo potrzebują, a przecież: „nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia„.Hanna Banaś, autorka bloga

Print Friendly, PDF & Email