By 

Moja MAPA SZCZĘŚCIA! #konkurs z CYMES


Na pewno Wy również macie takie miejsca, które sprawiają, że czujecie szczęście! Dzięki Victorii Cymes, producentowi świeżych soków “Cymes“, możecie swoje miejsca umieścić na specjalnej mapie szczęścia >>TUTAJ<< i wygrać atrakcyjne nagrody!

Ja mam wiele miejsc, które sprawiają, że jestem szczęśliwa. Najważniejsze z nich to moja kanapa. Nie dlatego, że jestem takim leniem! Chociaż wszyscy wiemy, że trochę jestem… Ale dlatego, że moja kanapa, prawie co wieczór, mieści całą moją rodzinę. Ja, Szanowny Małżonek, Żabek, dwa charty, kot – i czas tylko dla nas, dużo miłości i przytulania! To moja pełnia szczęścia. Poniżej towarzyszą nam świeże soki Cymes, kot jest obrażony w “swoim” pokoju, a Szanowny robi zdjęcie.

Poza tym uwielbiam babskie spotkania i zakupy.

Nikt nie zrozumie baby tak jak druga baba. A nic tak nie poprawia humoru jak plotki i wydawanie pieniędzy – w moim przypadku zwłaszcza na nową garderobę. Dlatego wybrane przeze mnie miejsca na mapie szczęścia CYMES łączą te dwie spawy.

W Atelier BraMadalena zawsze mogę liczyć nie tylko na pięknie dobrane biustonosz, dla – jakby nie patrzeć – wymagającej klientki. Poza tym, że po takiej wizycie czuję się jeszcze bardziej kobieco, to atmosfera która panuje u mojej kochanej Brafitterki jest nie do opisania! Zawsze mogę się wygadać, poradzić i pośmiać. Dlatego postanowiłam zgłosić to miejsce do konkursu.

Kolejnym, wyjątkowym dla mnie miejscem, które sprawia, że po opuszczeniu jego progu czuję się szczęśliwa to sklep Na Wieszaczku. Modne perełki w atrakcyjnych cenach – to zdecydowanie wpływa pozytywnie na mój nastrój. Na zdjęciu poniżej jestem w mojej ukochanej kurtce marki Solar, za którą w Na Wieszaczku zapłaciłam grosze! Nówka sztuka, nie śmigana. :) Dlatego uwielbiam to miejsce!

Konkurs trwa do 07.06.2017 r.

Aby wziąć w nim udział należy dodać swoje miejsce szczęścia na stronie:

konkurs.swiezesoki.pl

Regulamin dostępny >>TUTAJ<<

cymes mapa szczęścia

Wpis powstał we współpracy z marką Victoria Cymes

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Letnia stylówa Żabek.
May 29, 2018
artyk
Jak fajnie uczyć dzieci o bezpieczeństwie?
May 22, 2018
Czym są te straszne pneumokoki?
March 26, 2018
Przepis na udany, rodzinny weekend – Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka.
March 15, 2018
oillan baby
Jak dbam o skórę moich dzieci?
March 01, 2018
#TOP7: Poporodowe MUST HAVE
February 13, 2018
Rzeczywistość zaskakuje – nie daj się zaskoczyć!
January 29, 2018
Dlaczego laktator jest ważnym elementem mojej wyprawki?
January 22, 2018
smyk
#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (3-4 lata)
January 17, 2018