By 

Butelka NUK First Choice – recenzja


Miałam przyjemność testować butelkę NUK First Choice i muszę przyznać, że mnie nie zawiodła. Żabek bardzo szybko zaakceptował nowy kształt smoczka, przypominający sutek matki.

Chociaż dla nas, z racji już dłuższego karmienia butelkami nie ten aspekt był najważniejszy, bo Żabek to już chyba nie pamięta jaki kształt ma brodawka i jak się je z piersi. Natomiast matki, które łączą karmienie piersią z karmieniem butelką bardzo sobie chwalą kształt smoczka NUK First Choice, który znacznie ułatwia pogodzenie dwóch typów karmień.

Parę informacji od producenta:

„Specjalny kształt NUK jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej w czasie karmienia piersią. Sprawia to, że zostaje wystarczająco dużo wolnego miejsca dla ruchów ssących języka i szczęki. Specjalna miękka strefa sprawia, że smoczek jeszcze lepiej dostosowuje się do podniebienia, c sprawia, że dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś. Ulepszony antykolkowy system odpowietrzania zapewnia swobodny wypływ pokarmu, dzięki czemu dziecko może ssać bez połykania powietrza”.

Każdy, kto miał do czynienia z kolką, wie jak ważny jest system antykolkowy, zwłaszcza u dzieci do 3 miesiąca życia. Myślę, że te systemu również nam pomogły i kolek nie doświadczyliśmy.

Smoczki NUK First Choice oczywiście wykonane są z wysokiej jakości silikonu i mamy do wyboru dwa rozmiary: 0-6M i 6-18M, poza tym mamy również do wyboru rozmiar otworów w smoczku (S,M,L) i możemy sobie dobierać w zależności co chcemy naszemu smakoszowi zapodać – od wody po kaszkę.

Poza tym są śliczne. Wzornictwo pierwsza klasa. Polecam.

nuk

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Pierwszy spacer – przyjemność i wyzwanie!
January 12, 2018
Elegancka magia nadchodzących Świąt!
November 27, 2017
Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs
November 22, 2017
baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
centrum riviera
#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.
July 24, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.
April 28, 2017