By 

NUK First Choice – wyniki konkursu.


Wasza wesoła twórczość sprawiła nam dużo radości! Do testowania butelki NUK First Choice wraz z Żabkiem wybraliśmy następujące dwie historie:

Historia naszej rodziny przedstawia się następująco:

Jeszcze rok temu nasza rodzina to były 3 osoby plus pies whippet wabiący się Maks. Ja oraz mąż pracowaliśmy i synkiem Piotrusiem się zajmowaliśmy. Nie można było powiedzieć o nas rodzina uporządkowana bardziej pasowało do nas określenie rodzinka zwariowana. Żadnych zmian w naszym życiu nie planowaliśmy bo świetnie w swoim gronie się bawiliśmy.

A tu pewnego dnia niespodzianka: kubek kawy jak co dzień rano sobie przygotowałam ale wypić jej już nie umiałam. Zapach kawy był dla mnie trudny do zniesienia i zaświtała mi w głowie myśl: „czy to nie jest początek nowego istnienia?”. Mimo że kofeina mnie rano nie wspomogła cały dzień zmęczenie ani chandra mnie nie zmogła. Wieczorem test ciążowy wykonałam i na widok dwóch kreseczek się rozpłakałam. Chociaż nasz drugi maluszek nie był planowany to od pierwszych chwil był i jest bardzo kochany!

Ciąża mijała mi wesoło i zdrowo a w pokoju dzidziusia robiło się coraz bardziej różowo. Piotruś pomagał w kompletowaniu wyprawki, wybierał ze mną śpioszki na których był żubr i kwiatki. W ostatnich dniach ciąży w różowym pokoju stanęła kołyska i nad nią karuzela, wówczas już spokojnie czekaliśmy na nadejście naszego małego przyjaciela.

Kilka tygodni temu przyszła na świat Zosieńka, taka śliczna, kochana choć maleńka. Kiedy Piotruś był młodszy często mówiłam do niego Żabek teraz do córeczki zwracam się mój Marsjanek. Mówię tak bo Zosia często robi minki kosmiczne a rozwija się jak rakieta – błyskawicznie. Piotruś szybko siostrę zaakceptował, piękne słońce na laurce dla niej wymalował.

Cieszę się, że życie taką historię naszej rodzinie napisało bo teraz już wiem, że jedno dziecko to dla nas zdecydowanie za mało. Uśmiech oraz dobra zabawa w naszym domu królują i jak gorąca czekolada nasze humory reperują. Na koniec dodam, że chętnie z Zosią butelkę NUK wypróbujemy i o naszych spostrzeżeniach z testowania opowiemy!

Dawno temu w piękny słoneczny dzień, pies razy whippet bawił się z synem swojej właścicielki, która popijała pyszną kawę z kofeiną przy karuzeli, w pewnej chwili zobaczył stadko małych żabek, uciekających przed wielkim żubrem. Wspaniały pies chcąc uratować biedne żabki przed wielkim żubrem, wystrzelił jak rakieta w nadziei, że gdy tylko uda mu się zatrzymać żubra, dostanie od pani smakołyka którym byłby drops dla psów o smaku czekolady. Bardzo się zmęczył tą pogonią, ale na szczęście zbliżał się wieczór i cała rodzina wróciła do domu. Mama wykąpała swojego ślicznego syna, który się w trakcie kąpieli przepięknie uśmiechał, potem dała mu mleczko z butelki firmy NUK i położyła spać do jak że wygodnej i milutkiej kołyski. Tak oto minął ten wspaniały dzień i wspaniałemu whippetowi i jego uroczej, zawsze uśmiechniętej rodzinie.

Drogie mamy, bardzo proszę o przesłanie swoich danych: imię, nazwisko oraz adres e-mail na adres: omatkowariatko@gmail.com z dopiskiem: „konkurs NUK”.

GRATULUJEMY!

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Pierwszy spacer – przyjemność i wyzwanie!
January 12, 2018
Elegancka magia nadchodzących Świąt!
November 27, 2017
Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs
November 22, 2017
baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
centrum riviera
#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.
July 24, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.
April 28, 2017