By 

Oczami Maluszka – kontrastowa zabawa dla najmłodszych.


Założę się, że większość z Was zna serię “Oczami Maluszka” – kontrastowe książeczki stworzone z myślą o najmłodszych. Teraz wydawnictwo Sierra Madre, odpowiedzialne za te kontrasty, wprowadziło do swojej oferty coś wyjątkowego – pierwszą książeczkę na spacer: Oczami maluszka –ZAWIESZKA.

Jak się domyślacie, ponownie zaczynam interesować się wszystkim, co pomaga wspierać rozwój niemowląt. Gdy w przyszłym roku wyjadę wózkiem z piwnicy, będzie nam towarzyszyć właśnie ta zawieszka. Teraz testowała ją dla mnie 9 miesięczna Zosia, która nie ukrywała swojego zadowolenia, co możecie zobaczyć sami :)

Coś dla Maluszka.

ZAWIESZKA idealnie nadaje się na spacer, dzięki specjalnemu klipsowi bez problemu można ją przypiąć do wózka. Jestem pewna, że sprawdzi się również podczas jazdy samochodem, czy podczas zwykłej zabawy w domu, ponieważ klips można bez problemu odłączyć.

Seria Oczami Maluszka spełnia potrzeby niemowląt i daje nam wspaniałe narzędzie do stymulacji wzroku i innych zmysłów dziecka. Dodatkowo książeczki pomagają kształtować cudowną więź rodzica z dzieckiem.Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta.

Zawieszka jest oczywiście w kontrastowych kolorach czarno-białych, z dodatkiem czerwonego, żółtego i zielonego – ponieważ w takiej kolejności maluszki rozpoznają kolejne kolory. Doskonale nadaje się dla dzieci do 1 roku życia, które w tym wieku najlepiej postrzegają właśnie duże, kontrastowe kształty:

Poza ZAWIESZKĄ, która jest nowością, w serii Oczami Maluszka znajdują się również kontrastowe książeczki, harmonijka oraz karty. Książeczki są jedynie czarno-białe i najlepiej sprawdzą się u najmłodszych dzieci, do 6 miesiąca życia. Harmonijka wprowadza kolejny kolor – czerwony, a dziecko bawiąc się tą rozkładaną książeczką rozwija również zdolności manualne. Kontynuacją są karty, wprowadzające następnie kolor żółty. Zarówno harmonijka jak i karty, podobnie jak zawieszka, przeznaczone są dla dzieci do 12 miesiąca życia.

Wszystkie te produkty są doskonałym uzupełnieniem wyprawki dla niemowlęcia, doskonale nadają się na prezent i wypełniają czas zabawy, zbliżając ze sobą dziecko oraz rodzica. Pamiętam ile czasu spędzałam z tymi książeczkami jak Żabek był malutki. Obserwowanie jego zainteresowania było dla mnie niesamowitym przeżyciem. Bardzo się cieszę, że Seria została uzupełniona o ZAWIESZKĘ, która na pewno będzie towarzyszyła mi na spacerach z Kijanką :)

Coś dla Starszaka.

Wydawnictwo przygotowało również ofertę dla starszych dzieci, dzięki czemu również Żabek znalazł coś dla siebie. Moją uwagę najbardziej przykuła seria “Czas z Dzieckiem”, która wspiera ciekawy sposób spędzania wspólnie czasu:

Poza tym Żabek powoli idzie w ślady Tatusia i dzięki “HELLO RUBY” już uczy się programowania! :)

Wszystkie produkty Wydawnictwa Sierra Madre są bezpieczne dla noworodków, niemowląt oraz dzieci.

Są to produkty POLSKIE i są dostępne w sklepie Internetowym >>TUTAJ<<

Wpis napisany we współpracy z Wydawnictwem Sierra Madre

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Plan dnia 6-miesięcznego dziecka.
June 21, 2018
#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (4-5 lat)
June 19, 2018
6 miesiąc życia dziecka Vol. 2
June 08, 2018
macierzyństwo
Czego nauczyło mnie macierzyństwo?
June 05, 2018
Dla moich dzieci na dzień dziecka. [2018]
June 01, 2018
Letnia stylówa Żabek.
May 29, 2018
artyk
Jak fajnie uczyć dzieci o bezpieczeństwie?
May 22, 2018
Rozszerzanie diety dziecka
Rozszerzanie diety dziecka – najnowsze zalecenia w 7 punktach.
May 10, 2018
5 miesiąc życia dziecka
5 miesiąc życia dziecka. Vol. 2
May 08, 2018