Follow Me

Close

 

 

Gdy dziecko kończy roczek…

To wyjątkowa chwila, nie tylko dla dziecka, również dla rodziców. Już nigdy nasza Pociecha tak szybko nie będzie się rozwijać, jak w pierwszym roku życia. W związku z tym mam dla Was propozycję, jak można upamiętnić tę niepowtarzalną chwilę i to co wydarzyło się w ciągu tego roku: czyli ile przybyło Maluchowi wagi, wzrostu, zębów, jakie było pierwsze słowo i czym się interesuje.

PAMIĄTKA NA ROCZEK

Spersonalizowana, piękna i oryginalna pamiątka pierwszego roku życia dziecka – dane urodzeniowe w porównaniu z aktualnymi. Jest wydrukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym, oprawiona (w białą ramkę pasującą do każdego wnętrza!), ozdobiona firmową metką i przewiązana sznureczkiem, dzięki czemu nadaje się od razu do wysłania na prezent!

Wszystkie obrazki są zaprojektowane i wykonane przeze mnie osobiście. W każdy z nich wkładam całe serce i ta praca sprawia mi naprawdę dużo frajdy – co można łatwo dostrzec w gotowym produkcie, który będzie doskonałą ozdobą w domu, do którego trafi. Jeśli chciałbyś dokonać we wzorach małych zmian dotyczących koloru czy czcionki – daj znać! Postaram się dostosować metryczkę do Twojej wizji!

Specyfikacja:

Cena: 39 zł

Koszt wysyłki (na terenie PL):

  • Poczta Polska, Kurier48: 13 zł (niezależnie od ilości)
  • Paczkomat: 15 zł (niezależnie od ilości)
  • Kurier GLS: 15 zł (do 4 sztuk)

Jest możliwość wysyłki zagranicę, po wcześniejszym kontakcie >>mailowym<<

Termin realizacji: 2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.

Wielkość: 10 x 15 (A6)

Oprawa: każda metryczka jest oprawiona w białą ramkę z białym passepartout.

WZORY:

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy wysłać maila na adres: h.banas@madrearte.pl lub omatkowariatko@gmail.com, w temacie wpisując: zamówienie:imię_nazwisko.

W treści maila należy podać numer wzoru oraz wszystkie potrzebne do zrobienia metryczki dane i dołączyć zdjęcie (jeśli wzór metryczki tego wymaga). Proszę również napisać sposób wysyłki oraz adres (w przypadku kuriera wraz z numerem telefonu), gdzie pamiątka ma zostać wysłana :)

Ile i jak trzeba zapłacić?

Koszt metryczki wysłanej Pocztą Polską (Kurier48): 39 + 13 = 52 zł

Koszt metryczki wysłanej Kurierem GLS lub Paczkomatem: 39 + 15 = 54 zł

Płatność należy uiścić przelewem na numer konta (mBank):

56 1140 2004 0000 3302 7503 4948

Hanna Banaś
ul. Remusa 3
80-177 Gdańsk

Tytułem: imię_nazwisko (jak w temacie maila).

GALERIA

This slideshow requires JavaScript.

logo_madrearte-png

MadreArte to nie jest zwykła firma. To firma-Matka, która tak jak każda matka, chce dla dziecka tego co najlepsze. Produkty, które projektuję, charakteryzują się starannością wykonania oraz wysokiej jakości materiałami. Wszystko co tworzę, jest podyktowane miłością  Ponadto złotówka z każdej sprzedanej metryczki wspiera Fundację z Pompą, pomagającą dzieciom z białaczką. Napawa mnie to szczególną dumą, ponieważ każdy Wasz zakup to realna pomoc dzieciom i rodzicom, którzy tego bardzo potrzebują, a przecież: „nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia„.Hanna Banaś, autorka bloga
Print Friendly, PDF & Email