Follow Me

Close

 

pamiątka na roczek

Gdy dziecko kończy roczek…

To wyjątkowa chwila, nie tylko dla dziecka, również dla rodziców. Już nigdy nasza Pociecha tak szybko nie będzie się rozwijać, jak w pierwszym roku życia. W związku z tym mam dla Was propozycję, jak można upamiętnić tę niepowtarzalną chwilę i to co wydarzyło się w ciągu tego roku: czyli ile przybyło Maluchowi wagi, wzrostu, zębów, jakie było pierwsze słowo i czym się interesuje.

PAMIĄTKA NA ROCZEK

Spersonalizowana, piękna i oryginalna pamiątka pierwszego roku życia dziecka – dane urodzeniowe w porównaniu z aktualnymi. Jest wydrukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym, oprawiona (w białą ramkę pasującą do każdego wnętrza!), ozdobiona firmową metką i przewiązana sznureczkiem, dzięki czemu nadaje się od razu do wysłania na prezent!

Wszystkie obrazki są zaprojektowane i wykonane przeze mnie osobiście. W każdy z nich wkładam całe serce i ta praca sprawia mi naprawdę dużo frajdy – co można łatwo dostrzec w gotowym produkcie, który będzie doskonałą ozdobą w domu, do którego trafi. Jeśli chciałbyś dokonać we wzorach małych zmian dotyczących koloru czy czcionki – daj znać! Postaram się dostosować metryczkę do Twojej wizji!

Specyfikacja:

Cena: 49,00 zł

Koszt wysyłki (na terenie PL):

  • Poczta Polska, list polecony priorytet: 8,30 zł (sztuka)
  • Kurier GLS: 15,00 zł

Jest możliwość wysyłki zagranicę, po wcześniejszym kontakcie >>mailowym<<

Termin realizacji: 2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.

Wielkość: 10 x 15 (A6)

Oprawa: każda metryczka jest oprawiona w białą ramkę z białym passepartout.

WZORY:

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy wysłać maila na adres: h.banas@madrearte.pl lub omatkowariatko@gmail.com, w temacie wpisując: zamówienie:imię_nazwisko.

W treści maila należy podać numer wzoru oraz wszystkie potrzebne do zrobienia metryczki dane i dołączyć zdjęcie (jeśli wzór metryczki tego wymaga). Proszę również napisać sposób wysyłki oraz adres (w przypadku kuriera wraz z numerem telefonu), gdzie pamiątka ma zostać wysłana :)

Ile i jak trzeba zapłacić?

Koszt pamiątki wysłanej Pocztą Polską: 49,00 + 8,30 = 57,30 zł

Koszt pamiątki wysłanej Kurierem GLS: 49,00 + 15,00 = 64,00 zł

Płatność należy uiścić przelewem na numer konta (mBank):

50 1140 2004 0000 3502 7562 7628 

Madrearte Hanna Banaś
ul. Remusa 3, 80-177 Gdańsk

Tytułem: zamówienie:imię_nazwisko (jak w temacie maila).

GALERIA

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

logo_madrearte-png

MadreArte to nie jest zwykła firma. To firma-Matka, która tak jak każda matka, chce dla dziecka tego co najlepsze. Produkty, które projektuję, charakteryzują się starannością wykonania oraz wysokiej jakości materiałami. Wszystko co tworzę, jest podyktowane miłością  Ponadto złotówka z każdego sprzedanego produktu wspiera Fundację z Pompą, pomagającą dzieciom z białaczką. Napawa mnie to szczególną dumą, ponieważ każdy Wasz zakup to realna pomoc dzieciom i rodzicom, którzy tego bardzo potrzebują, a przecież: “nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia“.Hanna Banaś, autorka bloga
Print Friendly, PDF & Email