By 

Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS


Doskonale pamiętam te czasy, gdy obładowana pieluchami szłam przez całe osiedle ze sklepu do domu. Pieluchy wszędzie – w wózku, w siatkach i prawie że na plecach. Olbrzymie są te kartony, a zapotrzebowanie małego człowieka na nie zaskakująco wielkie. Teraz ze współczuciem patrzę na rodziców, zmagających się z tym problemem, wiedząc że zaraz czeka mnie druga runda

Ale jeszcze parę lat temu nie pomyślałabym, że ten problem znajdzie swoje rozwiązanie. Że znajdzie się ktoś, kto wyjdzie naprzeciw świeżo upieczonym rodzicom, ich kręgosłupom i zaproponuje naprawdę sensowne rozwiązanie. Bo skoro, możemy zamówić catering i jedzonko dostarczą nam pod same drzwi, to czemu nie zamówić pieluszek z dostawą do domu?

Czym jest Baby Box Club? 

Jest to pierwszy w Polsce subskrypcyjny klub zakupu pieluch. Na ten moment działa jedynie na terenie Warszawy, ale przygotowuje się już do podbicia innych Polskich miast. Członkostwo w klubie jest bezpłatne, płaci się jedynie za wybrane produkty, a do wyboru są pieluszki Pampers Active Baby – Dry lub Pampers Premium Care.

Baby Box Club na >>Facebooku<<

Działamy bardzo prosto. Zakładasz konto na naszej stronie, podajesz datę urodzenia dziecka, wybierasz jak długo chcesz otrzymywać pieluchy, podajesz numer karty i wszystko robi się samo. Co miesiąc dostajesz pod same drzwi zapas pieluch w odpowiednim rozmiarze. W każdej chwili możesz zmienić rozmiar pieluch i datę dostawy. Wszystko zrobione jest z myślą o Twojej wygodzie.Baby Box

Prosto? Prosto. To niesamowite, że w dzisiejszych czasach na tyle sposobów możemy sobie ułatwić życie. Że nie musimy już robić za matki-wielbłądzice i możemy mieć wszystko dostarczone “pod nos”. Ta wygoda i zaoszczędzony czas to chyba największe z plusów subskrypcji Baby Box. Poza tym im dłuższy czas subskrypcji tym lepsza cena, a wiadomo że nasza przygoda z pieluszkami trochę potrwa. U nas był to stały wydatek do skończenia przez Żabka 2,5 roku. I za drugim razem myślę, że będzie podobnie :) Do zamówienia można również dorzucić kolejny “MUST HAVE” czyli chusteczki nawilżane Pampers. W każdej chwili można zmieniać ustawienia, zarówno rozmiaru pieluszek (jeśli nasz maluch rośnie szybciej niż przewiduje aplikacja) jak i daty kolejnej dostawy. A o płatnościach nawet nie musimy pamiętać, ponieważ automatycznie są pobierane z naszej karty kredytowej! To się nazywa XXI wiek pełną gębą proszę Państwa! :)

#KONKURS!

Wraz z Baby Box Club przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest

3 miesięczna subskrypcja pieluszek!

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Warszawy,
a Waszym zadaniem jest napisać w komentarzu:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić pieluszkowa nagroda?

Konkurs trwa od 18.10.2017 do 24.10.2017,
wyniki zostaną ogłoszone na >>Facebooku<<.

Regulamin konkursu dostępny >>TUTAJ<<.

Powodzenia!

Wpis przygotowany we współpracy z Baby Box Club.

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

10 miesiąc życia dziecka. Vol. 2
October 09, 2018
Sen niemowlaka vs sen starszaka.
October 05, 2018
Kiedy i dlaczego warto rozpocząć naukę pływania. #ŻabekNaBasenie
September 28, 2018
#TOP7: Rzeczy, które uwielbiam!
September 25, 2018
Benet. Materac, który zmienił mój sen.
September 18, 2018
9 miesiąc życia dziecka. Vol.2
September 11, 2018
Absolutnie wyjątkowe kosmetyki MomMe.
September 06, 2018
Moje dziecko jest naj, naj, naj!
August 29, 2018
Lęk separacyjny i lęk przed obcymi u niemowlęcia.
August 21, 2018