Follow Me

Close

Gdy chcemy sprawić przyjemność najbliższym…

Jest tyle okazji podczas, których możemy tego dokonać: dzień babci, dzień dziadka, dzień matki, dzień ojca, imieniny, urodziny – aż ciężko zliczyć! Ale przecież nawet nie potrzeba specjalnych okazji, żeby komuś sprawić przyjemność. Mam dla Was wyjątkowy pomysł…

PREZENT DLA BLISKICH

Piękna i wzruszająca pamiątka. Obrazek ze zdjęciem dziecka i z życzeniami, które można spersonalizować. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze fotograficznym, oprawiony (w białą ramkę pasującą do każdego wnętrza!), ozdobiony firmową metką i przewiązany sznureczkiem, dzięki czemu nadaje się od razu do wysłania na prezent!

Wszystkie obrazki są zaprojektowane i wykonane przeze mnie osobiście. W każdy z nich wkładam całe serce i ta praca sprawia mi naprawdę dużo frajdy – co można łatwo dostrzec w gotowym produkcie, który będzie doskonałą ozdobą w domu, do którego trafi. Życzenia i kolory można spersonalizować.

Specyfikacja:

Cena: 39,00 zł

Koszt wysyłki (na terenie PL):

  • Poczta Polska, list polecony priorytet: 8,30 zł (sztuka)
  • Kurier GLS: 15,00 zł (do 4 sztuk)

Jest możliwość wysyłki zagranicę, po wcześniejszym kontakcie >>mailowym<<

Termin realizacji: 2 dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.

Wielkość: 10 x 15 (A6)

Oprawa: każdy obrazek jest oprawiony w białą ramkę z białym passepartout, przewiązany sznureczkiem, gotowy na prezent.

WZORY:

Jak złożyć zamówienie?

Wystarczy wysłać maila na adres: h.banas@madrearte.pl lub omatkowariatko@gmail.com, w temacie wpisując: zamówienie:imię_nazwisko.

W treści maila należy podać numer wzoru, dołączyć zdjęcie i treść życzeń. Proszę również napisać sposób i adres wysyłki (wraz z numerem telefonu w przypadku wysyłki kurierem) oraz czy załączać paragon :)

Ile i jak trzeba zapłacić?

Koszt obrazka wysłanego Pocztą Polską: 39,00 + 8,30 = 47,30 (1 sztuka)

Koszt obrazka wysłanego Kurierem GLS: 39,00 + 15,00 = 54,00 zł (do 4 sztuk)

Płatność należy uiścić przelewem na numer konta (mBank):

50 1140 2004 0000 3502 7562 7628 

Madrearte Hanna Banaś
ul. Remusa 3, 80-177 Gdańsk

Tytułem: zamówienie:imię_nazwisko (jak w temacie maila).

GALERIA

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

logo_madrearte-png

MadreArte to nie jest zwykła firma. To firma-Matka, która tak jak każda matka, chce dla dziecka tego co najlepsze. Produkty, które projektuję, charakteryzują się starannością wykonania oraz wysokiej jakości materiałami. Wszystko co tworzę, jest podyktowane miłością  Ponadto złotówka z każdego sprzedanego produktu wspiera Fundację z Pompą, pomagającą dzieciom z białaczką. Napawa mnie to szczególną dumą, ponieważ każdy Wasz zakup to realna pomoc dzieciom i rodzicom, którzy tego bardzo potrzebują, a przecież: “nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia“.Hanna Banaś, autorka bloga

Print Friendly, PDF & Email