By 

RAKiJA


Jest pewna dziewczyna. Marzena Erm. Dwudziestoparolatka. Ma raka. Na jej blog trafiłam przypadkiem. Czytałam wczoraj z zapartym tchem, od deski do deski, od czasu do czasu zalewając się łzami. W fantastyczny sposób opisuje swoją walkę z chorobą. Siebie i swój związek z paskudnym rakiem opisuje tak:

Żona z trzyletnim stażem małżeńskiego pożycia. Mój mąż to znany w półświatku przestępczym oprych: Chłoniak Hogdkina, złajdaczony nowotwór złośliwy układu chłonnego, który 3 lata temu zaciągnął mnie do ołtarza i od tamtej pory nie traci mnie z oczu. Tworzymy ciekawy duet: agresywny i nieprzewidywalny szubrawiec oraz temperamentna dziewucha, która nie daje się Hodgkinowi zwabić do szpitalnego łóżka i ma nadzieję, że to nie będzie miłość do grobowej deski.

RAKiJA

Na każdą walkę potrzebny jest piniądz. Taka smutna prawda, że pozytywne nastawienie niestety zazwyczaj nie jest wystarczające. Marzena o nic mnie nie prosiła, nawet nie wie, że istnieję i że poruszyła moje serce. Jej opowieść pomogła mi spojrzeć na moje "problemy" z innej perspektywy. Bolesny poród, nawet najgorszy na świecie to pikuś, w porównaniu z jej przeżyciami.

Marzenę pod swoje skrzydła wzięła Fundacja Rak&Roll, która jest powszechnie znana ze swojej działalności. Jak możemy pomóc Marzenie?

I wy możecie przyczynić się do śmierci tego łajdaka Hodgkina. Jeśli tylko uda mi się opłacić płatnego zabójcę a więc zebrać 200 tys. zł., Adcetris pośle mu kulkę. Twierdzi, że nie chybi, za to mu płacą. Możesz dorzucić swój grosz aby poprzeć tę niebezpieczną akcję. Na konto Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie o numerze 93 1140 2017 0000 4402 1296 2443 specjalizującej się w organizacji zbrodni na nieproszonych mężach, możesz wysłać darowiznę, dzięki której będziemy bliżej celu. Nasz cel to opłacenie płatnego zabójcy o pseudonimie Adcetris i unicestwienie Hodgkina raz na zawsze. Do takiej wpłaty trzeba koniecznie dodać dopisek „Dla Marzeny Erm”.

https://www.facebook.com/misja.RAKiJA/info

Jak pomyślę sobie, że na FB obserwuje mnie 1000 osób, a każda z nich wpłaciłaby dychę. DYCHA! Co to jest dycha?! To już mamy 10.000, a Marzena jest wielki krok bliżej zakupu leku. A jeśli poinformujemy naszych znajomych i każdy z nich dorzuci kolejną dychę? Wiecie co się stanie. Marzena może wygrać walkę i żyć. A ja chcę żeby żyła, bo chcę ją dalej czytać. Chcę żeby napisała książkę, o której marzy, w taki sam fantastyczny sposób jak pisze bloga, bo ewidentnie ma talent. I chcę jej książkę mieć na swojej półce, żeby mi przypominała, że nie pozostałam obojętna. Ci, którzy na co dzień lub okazjonalnie utrzymują kontakt "z Tym na górze" - niech i Jemu szepną słówko, aby nie szykował jeszcze dla niej miejsca u siebie.

To co, pomożecie?

Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie 
Nr konta: 34 1140 2017 0000 4002 1296 2440
z dopiskiem „Dla Marzeny Erm”

Szczegółowe informacje:

Blog Marzeny: http://marzenaerm.blogspot.com/

Fanpage: https://www.facebook.com/misja.RAKiJA

Info o potrzebnym leku: http://leki-informacje.pl/lek/epar/4487,adcetris.html

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Dlaczego gramy razem z WOŚP.
January 13, 2017
#zalogujsiedopomagania
#ZalogujSieDoPomagania: razem możemy karmić psiaki!
May 18, 2016
Kiermasz z pompą – pomóż dzieciom z białaczką!
December 11, 2015
Dziś światowy dzień walki z rakiem krwi. #wzordonasladowania
May 28, 2015
Klątwa Ondyny – ICH klątwa.
February 25, 2015
To dla mnie ważne.
October 10, 2014
Pokoje życzliwości – kolorowe miejsca dla dzieci w szpitalach
March 24, 2014