By 

Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs


Lubicie planszówki? To był jeden z fajniejszych sposobów na spędzanie czasu z moim kuzynostwem, gdy byliśmy dziećmi. Teraz to jeden z lepszych sposobów, żeby Szanowny Małżonek zrównał mnie z powierzchnią ziemi!

W dobie wszechobecnych gier komputerowych, wbrew pozorom, planszówki wcale nie tracą na popularności! Nie tylko moje pokolenie wciąż lubi się spotkać, żeby rywalizować na tym polu. Uwierzcie lub nie, ale spotykam dzieci i młodzież, która bez problemu odkłada swoje smartfony na bok, wyciąga karty, plansze, pionki i kostki do gry. Tylko „przekąski” u tych dwóch grup wiekowych się różnią :)

O tym, że wspólne granie jest świetnym sposobem na spędzenie rodzinnego czasu razem, będę jeszcze pisała. A dzisiaj chcę Wam pokazać, że to również świetny sposób na… randkę! :)

Zwłaszcza teraz, gdy za oknem szybko robi się ciemno i zimno, jesień objawia się depresją, a obecność małego dziecka w domu uniemożliwia wieczorne wyjście. Już nawet pomijam fakt, że bez zadyszki jestem w stanie dotoczyć się co najwyżej na kanapę. To są idealne warunki na wspólną grę! Poza tym rywalizacja potrafi podgrzać emocję i podkręcić trochę związek, który być może przygasł trochę w szarej rzeczywistości. Uważam, że każda para (i każdy mózg) co jakiś czas potrzebuje tego typu reanimacji :)

Randka w stylu „Cortex”.

Cortex to gra, która gimnastykuje mózgi. Nigdy nie ukrywałam, że mój Szanowny Małżonek jest ode mnie mądrzejszy, więc można by pomyśleć, że byłam na przegranej pozycji od samego początku… Ale nic podobnego! Spryt i szybkość też się trochę liczą, a tego myślę, że mi nie brakuje. Gra Cortex występuje w dwóch wersjach – dla dorosłych i dla dzieci. Przetestowaliśmy je obie i powiem Wam, że ta dla dzieci wcale nie była dużo łatwiejsza…

Cortex (>>klik<<)

Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!Wydawnictwo Rebel

W tą grę mogą grać nie tylko pary :) Rywalizować może do 6 osób. Jest 8 rodzajów wyzwań, a każdy z nich gimnastykuje inny obszar naszego mózgu! Liczy się refleks, szybkość, no i prawidłowe odpowiedzi! Moją mocną stroną są wyzwania dotyczące częstotliwości i kolorów, a w wersji dla dzieci szybko opuszczam labirynt – cała reszta to „konik” Szanownego :)

Cortex dla dzieci (>>klik<<)

Zbierz przyjaciół i wyzwij ich na pojedynek, w którym zetrą się Wasze umysły! Cortex dla Dzieci posiada zasady i karty zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach, pozostając atrakcyjnym wyzwaniem także dla tych starszych!Wydawnictwo Rebel

Zasady w wersji dla dzieci są takie same jak te dla dorosłych. Natomiast graficznie jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna dla dzieci, co wcale nie oznacza, że zadania są łatwiejsze! Jestem przekonana, że kiedyś sprawi moim dzieciakom dużo frajdy. Do tego czasu, ta wersja gry, na pewno umili wizyty innych dzieci z rodziny, które ukończyły już 6 lat. Żeby się tylko nie okazało, że ciotka nie tylko z Szanownym nie może wygrać, ale z dziećmi również! :)

Oczywiście, żeby randka była prawdziwa, musi być właściwa atmosfera! Wino (no, chwilowo woda i herbata…), przyciemnione światła, świece, ciepły kombinezon i oczywiście jakiś afrodyzjak! Na przykład cała miska M&M’sów :)

#KONKURS Z GRĄ CORTEX

Ponieważ chcemy również Wam umożliwić taką wyjątkową randkę, lub – jak kto woli – spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, czy prezent świąteczny, przygotowaliśmy wraz z firmą REBEL konkurs, w którym do wygrania obie wersje gry Cortex.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy napisać w komentarzu:

Z kim i dlaczego zagralibyście w Cortex?

Wygrywa najciekawsza odpowiedź :)

Odpowiedzi można przesyłać do 28 listopada 2017,
wyniki 29 listopada na blogu.

Regulamin konkursu dostępny >>TUTAJ<<

Powodzenia! :)

Wpis powstał we współpracy z Wydawnictwem Rebel.

Please check your feed, the data was entered incorrectly.

 

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
Jesienno-zimowa stylówa Żabek.
October 30, 2018
Porzuć czerń, Matko!
October 25, 2018
#TOP7: Ulubione zabawki Żabci #1 (10 miesięcy)
October 23, 2018
Nauka pływania: w grupie czy indywidualnie? #ŻabekNaBasenie
October 18, 2018
Kiedy i dlaczego warto rozpocząć naukę pływania. #ŻabekNaBasenie
September 28, 2018
#TOP7: Rzeczy, które uwielbiam!
September 25, 2018
Benet. Materac, który zmienił mój sen.
September 18, 2018