By 

#ZalogujSieDoPomagania: razem możemy karmić psiaki!


Kochani, dzisiaj zwracam się do Was z wielką prośbą o wzięcie udziału w akcji #ZalogujSieDoPomagania, dzięki której bez większego wysiłku, możemy wspólnie nakarmić psiaki w schronisku.

Sama jestem właścicielką dwóch psiaków, które co prawda nie pochodzą ze schroniska, ale nie oznacza to, że nie wiem jak bardzo potrzebna jest pomoc tym, które się tam znajdują. Będąc jednym z liderów w akcji organizowanej przez fundację Sarigato, która wspiera 16 schronisk w całej Polsce, chcę Was zachęcić do zalogowania się. Możesz dołączyć do mojej grupy, wspierającej schronisko Promyk w Gdańsku, do innej już istniejącej lub założyć swoją.

Kliknij na obrazek, żeby się zalogować do mojej grupy.

karma2

1 zalogowanie się = 2 minuty

1 zalogowany = 1 posiłek dla psiaka

 

Zobacz jak to działa:

Akcję wspiera bardzo dużo sławnych, mniej sławnych i nie-sławnych, dzięki czemu przywracamy uśmiech na porzuconych pyskach. Fundacja zebrała już ponad 5000 posiłków. Udostępnijcie ten post, zbierzmy jak najwięcej znajomych i napełnijmy psie brzuszki!

Jeśli ktoś z Was chce pomóc w fizycznej zbiórce karmy dla psiaków, zapraszam do kontaktu – omatkowariatko@gmail.com

Pamiętaj, karma wraca! :)

https://karmimypsiaki.pl/zalogujsiedopomagania/join/168

***

Misją Fundacji Sarigato, organizatora akcji Karmimy Psiaki, jest eliminowanie bezdomności zwierząt, poprzez znajdowanie im domów, pomoc schroniskom oraz popularyzację odpowiedzialnych adopcji.  Obecnie pod stałą opieką Fundacji jest 16 schronisk z całej Polski, natomiast wsparcia udzielono w sumie 40 placówkom i fundacjom. W ramach akcji Karmimy Psiaki Fundacja przekazała ponad 16 ton karmy do potrzebujących schronisk, znalazła dom dla 506 Psiaków i przeprowadziła 7 kampanii społecznych. Innowacyjne podejście pokazuje w idei pomagania „przy okazji” poprzez organizację licznych projektów i wydarzeń: kiermaszów książkowych, koncertów, czy maratonów Zumby. Strona akcji: www.karmimypsiaki.pl oraz www.facebook.com/karmimypsiaki.karmimypsiaki.pl
Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Jak traktować psa, żeby nie czuł się odrzucony, po narodzinach dziecka.
August 09, 2018
Dlaczego gramy razem z WOŚP.
January 13, 2017
Kiermasz z pompą – pomóż dzieciom z białaczką!
December 11, 2015
Każdy ma czasem gówniany dzień.
June 03, 2015
Dziś światowy dzień walki z rakiem krwi. #wzordonasladowania
May 28, 2015
Nowy członek stada.
March 04, 2015
Dom vs Mieszkanie
February 27, 2015
Klątwa Ondyny – ICH klątwa.
February 25, 2015
To dla mnie ważne.
October 10, 2014