By 

#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (3-4 lata)


Nadszedł czas na kolejne podsumowanie ulubionych zabawek Żabka. Wciąż trwa sezon infekcyjny, więc sporo z Was jest uziemionych w domu z dziećmi i zapewne szuka dla nich jakiejś wciągającej rozrywki. Zatem mam dla Was kilka propozycji!

Jesteśmy świeżo po Świętach i po Żabkowych urodzinach, więc już śmiało możemy wskazać HITY tegorocznych prezentów, dzięki którym nie zwariowaliśmy podczas choroby w domu. Dzięki którym matka mogła wypić ciepłą kawę i w spokoju przeczytać parę stron książki, podczas gdy młodsze dziecię przesypia jeszcze kilkanaście godzin na dobę….

#1. LEGO

Żabek coraz więcej czasu spędza na budowaniu aut i samolotów z lego. Nie dość, że jest to świetna zabawa angażująca prawie wszystkich członków rodziny, to w dodatku wspaniale rozwija wyobraźnię. To co buduje Żabek jest coraz bardziej skomplikowane, lubię obserwować jak ewoluuje to co buduje. A lego tematyczne, to w ogóle jest szał! Teraz na tapecie mamy LEGO Nexo Knight, w związku z ostatnim Żabkowym zafascynowaniem rycerzami. Matka nie rozumie, ale Tatuś świetnie się bawi! :)

#2. Dobble KIDS

To pierwsza gra, która szczerze zainteresowała Żabka. To nasz taki wstęp do planszówek. Rewelacyjny sposób na spędzanie weekendowych wieczorów! Tylko uwaga – czterolatek musi wygrywać! :) Dlatego rodzice muszą się bardzo pilnować, jeśli chcą mieć trochę spokoju i dawać za wygraną, jeśli nie chcą awantury! ;) A jak już Żabek pójdzie spać, to rodzice wyciągają Dobble dla dorosłych i kontynuują zabawę!

#3. Seria Kapitan Nauka

Właściwie to wszystkie produkty Kapitana Nauki zauroczyły Żabka. Ale teraz hitem są pisane i zmazywane liczby i litery (już trenujemy przed pójściem do szkoły :) ), no i zagadki! Zna je już prawie na pamięć, a mimo to chętnie do nich wraca. Nie raz jego wiedza mnie zaskoczyła, co oznacza, że w przedszkolu to nie tylko zabawa, ale również nauka.

Piszę i zmazuję. Litery.

Piszę i zmazuję. Liczby.

Zagadki obrazkowe. Łamigłówki.

#4. Play-Doh

Ciastolina Play-Doh zdecydowanie potrafi zająć go na dłuższy czas, dlatego chętnie inwestuję w nową, gdy stara zostanie już tak pomieszana, że przestaje nadawać się do zabawy. Do tej pory z zestawów kreatywnych Play-Doh chyba najlepiej sprawdziła się makaronowa zabawa i dentysta. Ale to nie znaczy, że sama ciastolina nie jest rozrywkowa! W ciastolinie mamy połowę autek, są specjalnie “tuningowane” przez Żabka.

#5. Klocki Supermag

Pomysł na te klocki podsunęłam nam Babcia, która jako nauczycielka plastyki, zna się na kreatywnej zabawie. Z klocków magnetycznych układamy różne kształty, działanie magnesu bardzo Żabka interesuje i bawi.

Produkty SUPERMAG to linia magnetycznych klocków konstrukcyjnych. Podstawowymi elementami są kulki i namagnesowane pręciki, które należy łączyć biegunami różnoimiennymi + z -, tworząc dowolne kształty. Jest to świetna okazja do poznania podstaw magnetyzmu oraz rozwijania wyobraźni przestrzennej. Idealnie nadają się do budowania cząsteczek chemicznych, okazałych budowli architektonicznych czy innych dowolnych konstrukcji.Supermag

#6. Zdalnie sterowane auta

Auta zdecydowanie są pierwszą miłością Żabka. Jest ona pogłębiona, jeśli są one zdalnie sterowane. A jeśli w dodatku są to auta z jego ulubionego filmu “AUTA” i jest to Zygzak McQueen – to jest szał na maksa! I nie wiem, czy muszę wspominać, ale zdalnie sterowane auta zajmują nie tylko czterolatki, ale również Tatusiów, więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zapewnić sobie trochę wolego czasu… :)

#7. Rzepy Bunchems

Osobiście uwielbiam! Szanowny Małżonek bawi się zdalnie sterowanymi autami, a ja ogarniam rzepy :) Powiem Wam, że nie jest łatwo spełniać rzepowe życzenia czterolatka, ale zabawa jest przednia! Głównie z rzepów układamy auta, ale jak Żabek nie patrzy to układam zwierzątka i karzę Szanownemu zgadywać co ułożyłam. Czasami z zamkniętymi oczami :)

W sklepie SMYK znajdziecie jeszcze wiele innych propozycji dla 3-4 latków i sporo promocji, z których warto skorzystać. Ja szczerze polecam zainteresować dzieci zabawą manualną – klockami, rzepami czy ciastoliną, ponieważ potrafi być bardzo czasochłonna :) Natomiast żeby zacieśnić więzy rodzinne to jak najbardziej można już zacząć spędzać czas grając w niektóre planszówki lub wspólnie rozwiązując zagadki.

Wpis powstał we współpracy ze SMYK

Przypomnijmy sobie:

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #1 (10 miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #2 (13 miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #3 (18 miesięcy)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #4 (21 miesięcy)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #5 (24 miesiące)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #6 (30 miesiący)

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More
Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Benet. Materac, który zmienił mój sen.
September 18, 2018
Absolutnie wyjątkowe kosmetyki MomMe.
September 06, 2018
Czym zajmuję dzieci latem, żeby napić się kawy.
August 07, 2018
Jelita źródłem naszego zdrowia. #MatkaWracaDoFormy
July 31, 2018
Moje 3 największe koszmary w pierwszym roku życia dziecka. #KONKURS
July 27, 2018
Czym się kierować wybierając mleko następne?
July 24, 2018
Fotelik samochodowy Kiddy Evoluna i-Size.
June 28, 2018
#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (4-5 lat)
June 19, 2018
Letnia stylówa Żabek.
May 29, 2018