By 

#TOP7: Ulubione zabawki Żabka #8 (4-5 lat)


W tym roku Żabek wszedł w zabawy tematyczne, ze scenariuszem! Coraz bardziej podoba mu się odgrywanie scenek, ale tylko tak jak on chce. Poza tym w dalszym ciągu lubi kolorować i lepić – zwłaszcza, jeśli to co stworzy, dzięki specjalnym aplikacjom „OŻYWA„! Wciąż niektóre pomysły na zabawy XXI wieku mnie zaskakują. :)

Zatem jeśli szukacie prezentu dla swojego lub czyjegoś dziecka, chłopca (chociaż wcale niekoniecznie), w tym przedziale wiekowym, to mam dla Was 7 propozycji, które na co dzień u nas się sprawdzają.

#1. TRANSFORMERS

O Matko! Hit nad hity! Już mi się słabo robi na myśl o kolejnej zabawie transformersami lub w transformersy, przy czym mi zawsze przypada rola złego megatrona lub decepticonów. A jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałam czym one są… A teraz nie zaśnie jeśli w łóżku nie będzie z nim Bumbelbee, Heatwave i oczywiście Optimus Prime!

#2. EDUKACYJNA KOLOROWANKA WOOBY KIDS

Wszystko, co ma swój finał w aplikacji na tablecie od razu podbija serce Żabka! Ale muszę przyznać, że ta kolorowanka również mi bardzo się spodobała. Od technologii nie uciekniemy, a używanie ich z głową naprawdę potrafi sprawiać mnóstwo frajdy. Fakt, że efekt końcowy kolorowania „ożywa” sprawia, że Żabek chętniej chwyta za kredki i bardziej się stara. Puszcza wodze fantazji i ćwiczy przy tym zarówno kreatywność jak i koordynację. I z zegarkiem w ręku, dziecka „nie było” ponad godzinę. Muszę przyznać, że żaden z niego artysta, ale powoli ćwiczy rękę i cierpliwość. Mam nadzieję, że dzięki tym kolorowankom łatwiej będzie mi go do tego zajęcia zachęcić. Bo gryzmoli jak szalony!

Czym jest Wooby Kids?

Wooby wspiera rozwój zdolności manualnych Twojego dziecka. Pomóż Maluchowi ćwiczyć małą motorykę i koordynację ręka – oko z nowoczesnymi kolorowankami wykorzystującymi rozszerzoną rzeczywistość. Z dodatkiem darmowej aplikacji WoobyKids, Twoje dziecko będzie mogło obejrzeć pokolorowanego pupila w 3D. Wooby Kids

UWAGA!

Specjalnie dla Was mam od Wooby Kids KOD RABATOWY!

Na hasło „omatko” dostaniecie 10% zniżki,

więc śmigajcie na zakupy ➡➡➡  >>KLIK<<

#3. LEGO TEMATYCZNE

Lego wśród ulubionych zabawek Żabka gości już od dawna, doprowadzając mnie do szału, gdy trzeba zabrać się za jego sprzątanie. Zawsze się jakiś klocek pominie, a następnie w nocy w niego wlezie… Teraz jednak na tapecie jest nowe lego – lego tematyczne, a mianowicie głównie lego ninjago i nexo knights.

Fot: https://www.lego.com

#4. SERIA GIER O BEZPIECZEŃSTWIE

Te planszówki wyjątkowo spodobały się Żabkowi. Recenzowałam je dla Was >>TUTAJ<<, a mowa o grach „Mały Policjant”, „Mały Strażak” i „Mały Lekarz”. Żabek jeszcze nie do końca rozumie wszystkie zagadnienia poruszane w grach, ale bardzo chętnie w nie gra, zwłaszcza jak ma do wykonania jakieś zadanie sprawnościowe.

#5. FIGURKI BEN10

O Matko, jak ja nie cierpię tej bajki! Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, to szczęśliwi wy. Nie wiem skąd ją przywlókł – czy z przedszkola, czy od kuzynów – ale ją uwielbia! A co idzie za bajką zaraz po niej przyszło marzenie posiadanie figurek z tej bajki. To znaczy chłopca, 10 kosmitów i innych obrzydliwych potworów. Udało mi się wyłapać na OLX używki – na szczęście, bo inaczej musiałabym wydać fortunę! :) Osobiście nie rozumiem fenomenu tej bajki, ale Szanowny mi wyjaśnił, że to musi być fantastyczne dla małego chłopca, że może zamienić się w kosmitę, który ma jakieś tam specjalne mocne…. No ok. Ja tam wolę kucyki.

Fot: http://ben10.cartoonnetwork.pl/

#6. INCASTRO

Kiedy kupowałam te klocki nie spodziewałam się takiego zainteresowania za strony Żabka. Nie buduje z nich jakiś złożonych obiektów, ale według niego tworzy roboty i mini-transformersy i bardzo długo potrafi je najpierw składać, a następnie się nimi bawić.

#7. TING

Gadający długopis od razu zrobił na Żabku wrażenie. Mamy książkę o dinozaurach i do nauki angielskiego i niemieckiego, ale Żabkowi najbardziej spodobała się NOWOŚĆ – gra Mapa Świata, z której nawet Matka może dowiedzieć się czegoś nowego o świecie… :)

Pomimo bogatego wyboru wśród gier i zabawek, w okresie wiosenno-letnim Żabek najbardziej ceni sobie rower, hulajnogę i skakanie po oponach. I oby to trwało jak najdłużej!

Przypomnijmy sobie:

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #1 (10 miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #2 (13 miesięcy)

#TOP7: Ulubione Zabawki Żabka #3 (18 miesięcy)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #4 (21 miesięcy)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #5 (2 lata)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #6 (2,5 roku)

#TOP 7: Ulubione Zabawki Żabka #7 (3-4 lata)

Please check your feed, the data was entered incorrectly.

 

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Jak inhalować dziecko.
December 21, 2018
Na 1 urodziny mojej córki Natalii.
December 08, 2018
Nasze wrażenia z nauki pływania w szkole pływania Frajda. #ŻabekNaBasenie
December 04, 2018
Jak osiągnąć sukces w macierzyństwie.
November 29, 2018
Etapy rozwoju niemowlaka (PŻPS).
November 27, 2018
Moje macierzyńskie „pierwsze razy” (do lat 5), które zapamiętam do końca życia.
November 20, 2018
Centrum Sportowe u Jezuitów w Gdyni – co można tam znaleźć? #ŻabekNaBasenie
November 13, 2018
11 miesiąc życia dziecka. Vol.2
November 08, 2018
Jesienno-zimowa stylówa Żabek.
October 30, 2018