By 

To dla mnie ważne.


Fundacja Aviva bardzo fajnie chce wydać kasę. Można zgłosić inicjatywę, która pomoże rodzicom w wychowaniu małych dzieci, znaleźć organizację, która zajmie się realizacją, wycenić projekt i zbierać głosy. Inicjatywy, które zdobędą najwięcej głosów zostaną sfinansowane. Fajnie. I dla dzieci. I naprawdę niektóre inicjatywy są fantastyczne. Sama zagłosowałam na Mobilną Akademią Pierwszej Pomocy dla Dzieci, którą zgłosiła Europejska Fundacja KrewAktywni.

Mało tego – bloger, który za swoim pośrednictwem zbierze największą liczbę głosów otrzyma prawo do wskazania jednego dowolnie wybranego stowarzyszenia lub fundacji, na rzecz której Organizator przekaże darowiznę w wysokości 10.000,00 zł jej cele statutowe.

Ponieważ jest Fundacja szczególnie bliska mojemu sercuFundacja z pompąpomagająca dzieciom z białaczką, dlatego postanowiłam spróbować wygrać dla nich te 10 tysi, bo wiem, że mogliby je fantastycznie spożytkować.

I stąd prośba do Was! Bo ja sama to nic nie zdziałam. Ale wystarczy, że poprzez podany poniżej link przejdziecie na stronę konkursu „To dla mnie ważne” i zagłosujecie na wybraną przez siebie inicjatywę. Podczas głosowania konieczne jest podanie swojego maila (NIE trzeba zaznaczać zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych!) i potwierdzenie oddania głosu za pomocą otrzymanego maila. Z jednego adresu IP można głosować raz dziennie.

Zachęcam Was serdecznie. Wiem, że to zajmuje chwilę, a każda chwila jest dla nas cenna. Ale tu się rozchodzi o dobrą sprawę dla dzieciaków! I naprawdę, póki one mają zyskać kasę na szczytny cel, to w ogóle nie razi mnie, że tak naprawdę Aviva robi w ten sposób sobie reklamę. Zaproście do głosowania swoich znajomych – bo w kupie siła!

Z góry dziękuję w imieniu swoim i fundacji.

A tutaj magiczny link za pomocą, którego trzeba zagłosować:>> magiczny link <<

Print Friendly, PDF & Email

YOU MIGHT ALSO LIKE

Pierwszy spacer – przyjemność i wyzwanie!
January 12, 2018
Elegancka magia nadchodzących Świąt!
November 27, 2017
Randka w stylu „CORTEX”… #Konkurs
November 22, 2017
baby box club
Pieluszki z dostawą do domu! #KONKURS
October 18, 2017
jak dbać o włosy w ciąży
Jak dbać o włosy w ciąży i po porodzie.
August 24, 2017
Gdzie spędzić wakacje z dzieckiem.
August 01, 2017
centrum riviera
#EkoRiviera – proekologiczna akcja Centrum Riviera.
July 24, 2017
Jak zadbał o mnie Instytut Urody Karolina Orłowska. #KONKURS
July 13, 2017
CYMES: „Łyk słońca na każdą pogodę”.
April 28, 2017